Reklaam:Karmen Pedaru: Osalen kõikides tippdisainerite showdes!

“Osalen kõikides tippdisainerite showdes,” räägib kaunis modell Karmen Pedaru (19) ajakirjale “Mood”. Küsimusele, kas mood on tema jaoks töö, äri või midagi enamat, vastab nooruke modell lühidalt ning konkreetselt: “Töö ja äri”.

Kas Karmen on oma isiklikku stiili ka muutnud peale osalemist paljudel rahvusvaheliselt tunnustatud disainerite moeetendustel? “Stiili olen kohe kindlasti muutnud. Varem tegin sporti ja ei kandnud kunagi kontsi, nüüd ei möödu päevagi, kui mul kontsakingad jalas ei oleks,” räägib Karmen Pedaru.

“Mul on välja kujunenud täiesti oma stiil. Mingid teatud seelikud, kleidid, teksad, t-särgid, pintsakud jms. Muide, kui ma pean showdes kandma värvilisi rõivaid, ütlevad modellid ja isegi disainerid, et Karmen, kui sa vaid kannaksid selliseid kirevaid toone iga päev! Sest nn päriselus kannan ma ainult musta ja valget. Mitte kunagi teisi värve,” jutustab Karmen ning küsimusele kas ta ka eraelus eelistab kanda nende disainerite rõivaid, kellega koostööd teeb või eelistab hoopis midagi lihtsat ja neutraalset, vastab Karmen: “Tegelikult kannab ju iga inimene disaineri rõivaid. Iga riietusese, mis on loodud, on kellegi loodud.”


Tags assigned to this article:
Karmen Pedaru

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service