Reklaam:Joanna Ojastu Gossip.ee ´le: On hetki, kui mõtlen, et huupi panemise valdkonnas võiks ka Oscareid jagada!

Saatest “Unistuste printsess” tuntuks saanud kaunis ning alati särav Joanna Ojastu räägib talle omasel lustakalt teraval ja otsekohesel viisil, et ennustajaid ta ei usu ja endaga manipuleerida ei lase. “Ma ei ole kunagi endale ennustada lasknud ega lase ka. Oma mõtetega loome enda reaalsuse ning voila, lähebki nii! Ja siis imestavad kõik ennustaja andekuse üle,” räägib Joanna Gossip.ee´le.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Kuupäevi tagaajades olen ma Sõnn (napilt), kuid tähtkujude kirjelduse järgi on päris selge, et Jäära sugemetega – ma otsin kindlust, kuid ei talu rutiini, ma olen kahe jalaga maa peal, kuid kipun unistama, olen kannatamatu, samas kannatlikult vastupidav. Minu sisemist rahu on raske vankuma lüüa, kuid olen impulsiivne ja temperamentne. Ma olen hedonist, ma elan hetkes, mind juhivad tunded ja ma olen aus, alati. Seega – justkui klapiks, kuid tähtkujude kirjeldused ongi vast nii kirjutatud, et igaüks leiaks endale midagi oma.

Kas olete astroloogia vastu ka suuremat huvi tundnud, uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.?

Ei ole, teismelisena paari raamatut küll sirvisin.

Kas ja kui palju te tähemärkidesse ja horoskoopidesse üldse usute? Kas loete näiteks lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?

Astroloogiline sünnikaart on ehk tõsiseltvõetav, kuid ajalehesaba-horoskoobid – ei!

Kuidas klapib teie tähtkuju teie lähedaste tähemärkidega? On teil mõni eluline näide stiilis „täpselt nagu horoskoobis!“

See vastus justkui lükkab nüüd ümber mu ükskõikse suhtumise ajalehesaba-horoskoopidesse, kuid üks näide läinud suvest: hommikul autosse istudes võtsin postkastist lehe kaasa (ma ei tee seda kunagi!), pärastlõunal saime sõbrannadega üle pika aja kokku – üks preili kurtis, kuidas ta kaaslane temaga oi-kui-halvasti käitub, ülejäänud läksime põlema a la “Jäta maha, ajaraiskamine, ta ei vääri sind” jne. Pärast tüdrukuid koju viies, võttis üks väga skeptiline neiu huumori mõttes Postimehe tagumise külje ning meie sõbranna tähtkuju nupuke sisaldas sõnumit “Kuula oma lähedasi, jäta see mees maha, ta on mõttetu tõbras (sellist sõna kasutatigi)! Muidu tõotab tulla seltskondlik ja tore päev.” Sellistel hetkedel mõtled küll, et huupi panemise valdkonnas võiks ka Oscareid jagada, hahhaha!

Mida arvate ennustajatest? Kas olete ise kunagi nende juures käinud?

Ennustajate skeem on lihtne – nad hämavad sulle su “saatuse”, sina, kes oled alati mõelnud, et oh, ma eales ei võtaks iga nende sõna tõepähe, jätad sisimas kõik meelde ning edaspidi alateadlikult “arvestad” kuulduga. Oma mõtetega loome enda reaalsuse ning voila, lähebki nii! Ja siis imestavad kõik ennustaja andekuse üle. Seega, ei ma ei ole kunagi endale ennustada lasknud ega lase ka – oma mõtteid, oma alateadvust hiljem kontrollida – see on raske!

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda teie?

Ma usun reinkarnatsiooni ja arvan, et taassündides oleme langetanud mingid valikud ning et oleme siin kogemuste pärast. Usun kõrgemasse jõusse, aga noh, samuti ka tulnukatesse ning jõuluvanasse, heh.

Olete te kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?
Eestlastel ei ole asjata vanasõna “kus hundist räägid, seal hunti kohtad”, seega ei seosta ma selliseid telefonikõnesid ja kokkujooksmisi ei võimete ega müstilisusega. Küll aga olen tihti näinud unenägusid, mis on hiljem tõeks osutunud.

Loe lisaks:
SÕNN e. Taurus (21.aprill – 21.mai)

Sõnn on põikpäine, ettevaatlik, kohati introvertne, materialistlik, stabiilne ja töökas, ent sama kannatlik kui aeg ise. Temas on piisavalt jõudu, et nihutada paigast mägesid. Nende tohutu praktilisuse kõrval võtab võimust ka armastus mugavuse vastu, mis muutub tihti laiskuseks. Sõnnid armastavad materiaalset heaolu ja teevad kõik, et ühel hetkel mõnusalt loorberitel puhata. Selleks on nad aga valmis endast kõik andma ja kasvõi terve elu tööd rügama, et mingil hetkel rahulikult puhata saaks.

Sõnni tähtkuju all sündinud on emotsionaalsed, kuid vasturääkiva iseloomuga inimesed. Sõnni tähtkuju all sündinud on teatava mõistusega, jõulised inimesed, kes harrastavad aktiivset elu. Veenus pehmendab nende praktilisust, annab neile teatava pehmuse, tundlikkuse ja armastuse mugavuse vastu, mis muutub tihti laiskuseks.  Nad himustavad raha ja rikkust ja neil on ka annet raha kogumiseks, kuid ühtlasi on nad ka pillajad, sest raha koguvad nad ainult selleks, et oma elu meeldivaks ja mugavaks teha. Neil on püsivust. Nad on hoolsad ja ei jäta ühtki tööd pooleli, vaid alati lõpetavad selle, kuid nad on tihti hoolimatud kaasinimeste vastu, kuna nad on ka väga konservatiivsed, isemeelsed ja kangekaelsed ega salli vasturääkimist isegi pisiasjades.

Sõnni tähtkuju all sündinud armastavad hästi süüa ja juua ning lõbusat seltskonda ja neile meeldib sõlmida tutvusi mõjukate ja kõrgelseisvate inimestega. Suhtlemises kaasinimestega on elegantsed ja tähelepanelikud, kuid võivad pisiasjadest teha suure tüli ainult oma jonnakuse ja kapriissuse tõttu. Sõprus ja armastus mängivad nende inimeste elus suurt rolli. Ilma armurõõmudeta oleks nende elu kurb ja tühi. Erootilised tunded väga elavad. Selle tähtkuju all sündinud armastavad kunsti ja arhitektuuri. Nad on sageli head modelleerijad, dekoraatorid, rätsepad ja kokad.

Suurem osa naisi, kes on sündinud Sõnni tähtkuju all, on ilusad või väga meeldivad ja eriti naiselikud, kõik see, mis mehe juures on nõrkuseks, on nende naiste juures kütkestav. Neil on nõrkus ilusate asjade järgi, lillede, hea söögi ja veini vastu. Tihti laostavad nad oma austajaid. On sageli väga armukadedad, kuigi ise on kergemeelsed. Vaenlaste vastu õige kättemaksuhimulised.

Sõnn on ettearvamatu ja iial ei tea mida ta järgmiseks öelda või teha võib. Ta ärritub imelike asjade üle ja tema vihahood panevad põranda värisema, õnneks mööduvad need kiiresti. Nad võivad vihahoos öelda uskumatult õelaid asju, ise need mõne aja pärast unustades. Sõnn on kord imeliselt hea, kord vastikult õel. Sõnnil on omadus teha pidevalt ebadiskreetseid märkusi. Ta on omapärase iseloomuga ja ka välimus võib tihti olla selline, kus mingi joon hakkab eriliselt silma- suur nina, suured kõrvad, jõulised huuled jne.  Sõnn on küllaltki kokkuhoidlik ja praktiline, samas priiskab ta kohati üleliia. Vastuoluline tegelane see Sõnn…

Erinevalt jäärast on sõnnil ka  püsivust. Sõnn on hoolas ja ei jäta ühtki tööd pooleli, vaid alati lõpetab pooleliolevad asjad. Kahjuks on sõnn tihti kaasinimeste vastu hoolimatu, sest ta ei salli oma tugeva iseloomu ja ego tõttu vasturääkimist. Sõnniga on mõttetu vaielda, sest ta
arvab alati, et temal ainsana on õigus.

Igapäevaelus on sõnn avatud, ta eelistab suhtlemist intellektuaalsel tasandil ja eelkõige hindab inimestes tarkust ja teadmisi. Sõnn püüdleb avaruse ja mitmekülgsuse poole, talle meeldib õppida ja ennast arendada. Uued teadmised on talle nagu kont koerale. Sõnnil on tihti palju hobisid ja ta tegeleb mitme asjaga korraga. Tihti tundub talle, et ta ei anna endast piisavalt palju ja ta seab endale väga kõrged nõudmised. Kõrged nõudmised seab ta ka teistele.
Sõnn on vägagi sensitiivne ja tal võivad olla igasugused raviomadused. Oma käed sulle peale pannes võib ta teha palju tervendavat.

Armastuses on sõnn tuline ja väljendab oma tundeid kogu hinge ja kehaga. Abielu puhul on sõnn alguses väga idealistlik, hiljem aga hakkab oma fantaasia tõttu kujutama partneris ette igasuguseid puudusi. Sõnn ei kannata puudusi ja ta hindab korda. Ta tahab, et kõik oleks alati koristatud ja pestud, aga ise kipub olema nõnda laisk, et jätab oma sokid mõnikord kasvõi söögilaua peale. Sõnnil tulevad koristushood äkki ja harva. Kui ta koristama hakkab, koristab ta kõik säravalt puhtaks.

Kuulsaid Sõnne läbi ajaloo:
Fred Astaire, Balzac, Lionel Barrymore, Irving Berlin, Johannes Brahms, Saddam Hussein, Jay Leno, Stephen Colbert, Janet Jackson, Barbra Streisand, David Byrne, Uma Thurman, Andre Agassi, Traci Lords, Grace Jones, Rosie Perez, Tori Spelling, Al Pacino, Jack Nicholson, Katariina II, Perry Como, Gary Cooper, Oliver Cromwell, Bing Crosby, Salvador Dali, Stephen A. Douglas, Elizabeth II, Duke Ellington, Ella Fitzgerald, Henry Fonda, Margot Fonteyn, Sigmund Freud, Ulysses S. Grant, William R.Hearst, Audrey Hepburn, Henry J. Kaiser, Willie Mays, Yehudi Menuhin, Vladimir Nobokov, Maximilian Rosespierre, Sugar Ray Robinson, Bertrand Russell, William Shakespeare, Fulton Sheen, Toots Shor, Kate Smith, Barbra Streisand, Norma Talmadge, Shirley Temple, Harry S. Truman, Orson Welles  jne.

Õnnenumbrid: 2, 11, 20, 29, 37, 47, 56
Värv: Sinine, roheline, roosa
Mõjutav planeet: Veenus
Element: Maa
Domineeriv sõnapaar: Mul on
Õnnepäev: Reede
Õnnekivi: Türkiis, safiir
Metall: Vask
Lilled / taimed: Kannike, magun, liiliaReklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service