Reklaam:Evelyn Sepp Gossip.ee´le: “Iseendale kingituste tegemine on sama kurb kui iseendale kirjade saatmine”

Poliitik, avaliku elu tegelane ning 2008. aastal koos Marko Kiigajaaniga end saates “Tantsud tähtedega” eestlaste südamesse tantsinud alati särav ja glamuurne Evelyn Sepp (36) teab, et glamuursus ei sõltu enamasti rahast. “Kõige glamuursema tulemuse annab õige tuju ja suhtumine, mis ei sõltu aga enamasti rahast,” räägib poliitik Gossip.ee ´le.

“Pole õrna aimugi,” teatab Evelyn Sepp, et tema küll ei tea, kuidas praegusel masu-ajal vähima rahakuluga jõulu- ja aastavahetuse peol glamuurselt särada. “Kõige glamuursema tulemuse annab õige tuju ja suhtumine, mis ei sõltu aga enamasti rahast. Kust õige meeleolu võtta ka ei tea. See lilhtsalt kas on või seda pole,” räägib Sepp.

Evelyn ennast eriliseks jõuluinimeseks ei pea ning kogu ostutuhina ja mölluga kaasa ei torma. Samuti leiab Evelyn, et elamused on olulisemad kui pelgalt asjad. “Ma ei ole eriline jõuluinimene ja seega püüan jõuludega seoses nii vähe kui võimalik ka stressata, eriti, mis puudutab kingituste tegemist. Mis üldiselt kingitustesse puutub, siis eelistan asjadele nii kinkija kui saajana elamusi.”

Evelyn on aga veendunud, et kingitusi tuleb teistelt saada, mitte ise endale teha. “Iseendale kingituste tegemine on sama kurb kui iseendale kirjade saatmine,” on Evelyn resoluutne. “Kes ei mäleta, lugege üle Eno Raua väljamõeldud ja Edgar Valteri illustreeritud Naksitrallid.”

Samuti on Evelynile vastumeelt kinkimine kui kohustus. Naine eelistab käituda oma sisetunde järgi ning leiab, et armsatele inimestele võib kinke teha alati, mitte vaid siis kui on n-ö kombeks. “Mis teistele armsatele inimestele kingituste tegemisse puutub, siis teen neid pigem siis, kui tunne on õige, mitte siis, kui “on kombeks”. Midagi isikupärast, mis ütleb üht-teist kinkija enda kohta kui kõnetab ka kingisaajat,” räägib Evelyn Gossip.ee ´le.

“Ma ei oota Jõuluajalt midagi erilist, sest minu meelest on kogu elu üks suur ime!” räägib Evelyn lõpetuseks ning ütleb, et eraldi Jõuluimet ta välja tuua ei oska.


Tags assigned to this article:
Evelyn Sepp

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service