Reklaam:

Soome raadiohääl Arttu Harkki jaoks lõppes motomess raske operatsiooniga haiglas

OHMYGOSSIP — Soome tuntud raadiohääl Arttu Harkki vigastas oma jalga eelmisel nädalavahetusel, kui viibis Helsingis mootorrataste messil. Mees vajas operatsiooni, kus teda tabas omakorda uus rike, vahendab Iltalehti.

Arttu Harkki oli parasjagu võistlust vaatamas, aga kõik ei läinud plaanipäraselt. Mootorrattaga sõitnud Amin Asiakainen kukkus masinaga kummuli ja Harkki pidi kõigest väest hüppama eest ära, et talle peale ei sõidetaks. Arttu Harkki murdis õnnetul kombel maandudes põlve tükkideks. Mees viidi kohe haiglasse, aga pidi ootama veel 2 päeva, et pääseks operatsioonile. Keset operatsiooni tabas Harkki´t terviserike, kus ta sai kopsuemboolia. “Kopsuemboolia tekkis ilmselt seetõttu, kuna pidin mitu päeva operatsiooni ootama, endal põlv tükkideks. Perekonna ees muutus olukord väga pingeliseks, kuna arstid ei osanud vastata, kas olukord on eluohtlik.”

Harkki ise kuulis olukorra tõsidusest alles peale toibumist. Ta viidi kohe magnetresonantstomograafiasse (MRT), kus selgus, et kopsudes oli nekroos. “Olin terve ööpäeva intensiivis järelvalve all ja nädal hiljem pääsesin koju. Esimene päev haiglas oli üsna kohutav, kuna valud olid nii suured, et isegi morfiin ei aidanud.”

Harkkil on ees pikk taastumisaeg.  “Kopsuembooliat tuleb jälgida järgmised pool aastat ja pean sööma ravimit, et olukord ei korduks. Põlve jaoks on koostatud taastumiseks harjutused, alles kahe kuu pärast saab põlvele koormust anda. Sporti saan tegema hakata alles aasta pärast,” ütleb Harkki. Kuna mehe näol on tegemist sportliku inimesega, siis saab taastumise aeg olema raske, sest ta on harjunud aktiivselt ringi liikuma.

 

Loe lisaks:

Uus Soome Miss MP võitja: Võin olla aluspesu- või bikiinifotodel, kui neist ei hõngu pornograafilisust
OHMYGOSSIP — Uus Miss MP 16 võitjaks osutus Henrika Vehmainen. Teisele kohale jäi Elina Perätalo ja kolmandaks Luisa Q. Vehmainen on varasemalt seotud olnud teatri teemadega ning osalenud ka mõnel iludusvõistlusel, vahendab Iltamakasiini.Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service