Reklaam:

26-aastane laulja Anna Abreu tähistab järgmisel aastal artistina oma 10.aastapäeva

OHMYGOSSIP — Anna Abreu on Soome poplauljatar, kes tõusis avalikkuse ette aastal 2007, kui osales Idols´i saates. Anna jäi võistlusel teiseks. Hoolimata teisest kohast, töötas naine end väga kiiresti muusikamaailma staaride hulka, vahendab Iltalehti.

Anna Abreu (26) esikalbum ilmus juba aastal 2007. Järgmise aasta augustis ilmus teine stuudioalbum “Now” ning 2009 aastal ilmus kolmas album “Just a Pretty Face”. Aastal 2009 tegi Anna läbimurde ka Suurbritannias.

Aastal 2010 esines Anna koos menuka Antti Tuisku´ga ning aastal 2011 ilmus naisel neljas stuudioalbum “Rush”. 2014 ilmus viies album nimega “V”.

Noor ja andekas laulja on auhinnatud juba kahel korral Emmiga. Tema kaunist häält on kuuldud The Simpsons´i multika soomekeelsel versioonil, ta on kaasa löönud Soome saates Tantsud Tähtedega ja võtnud osa muudest teleris näidatud meelelahutustest.

Anna Abreu isa on Portugali päritolu ja ema soomlanna. Anna ongi laulnud enamasti inglise, portugali ja hispaania keeles. Eelmisel suvel ilmus temalt esimene soomekeelne laul.

Anna Abreu on abielus lumelaudur Lauri Heiskari´ga.

 

Loe lisaks:

Soome lauljatar Anna Abreu kolis hirmkallisse korterisse
Lauljanna Anna Abreu kolis uude korterisse, mis oli ta pikaajaline unistus. Uue korteri hind on julgelt üle poole miljoni euro, kirjutab MTV3.

Kuidas artist Anna Abreu end stressirohketel aegadel maandab?
Soome-Portugali päritolu kaunis Anna Abreu on väga populaarne, andekas ja õnnestunud artist, kes avaldab, kuidas ta maandab rasketel ja pingelistel aegadel stressi, kirjutab MTV3.

Anna Abreu: Idolsil osalemine ei ole meelakkumine
Anna Abreu on soome-portugaallasest laulja, kes sai avalikkusele tuntuks aastal 2007, kui osales saates Idols. Abreu jäi võistlusel teiseks. Anna jagab oma kogemust sellest, kui ta osales saates Idols, vahendab Iltalehti.Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service