Reklaam:Adelina: “Meie armastus ei ole läbi. Minu jaoks ei saa see kunagi läbi!”

Gabriel Kubjase ja tema türklannast pruudi Adelina neli aastat kestnud suhe on karil. Ilus kõhutantsija tunnistab pisarsilmi, et tema süda on murtud, kuid ta armastab Gabrieli endiselt. “Ma olin valmis tema jaoks muutma enda juures peaaegu kõike, olin isegi valmis oma pere juurest ära kolima,” räägib Adelina ajakirjale Naisteleht.

“Ma ei saa aru, millistest kultuuride erinevustest käib jutt, ma oleksin ju olnud nõus väga paljus järele andma. Ta oli minu jaoks kõik!” räägib Adelina. “Mul on nii valus mõelda, kuidas ma elus edasi lähen, ma ei kujuta ennast ette kellegi teisega. Hoian siiani alles Gabrieli sõnumeid ja loen neid ikka ja jälle. See kuidas ta nimetas mind oma musiks ja oma naiseks…” jääb Adelina selle juurde, et Gabriel on tema meheideaal.

Adelina kannab endiselt Gabrieli kingitud kihlasõrmust. Kuigi see läks kõige peenema koha pealt hiljuti katki. “Võib-olla sellel on mingi tähendus…” õhkab Adelina.  Ja lisab, et vaatamata kõigele ei kavatse ta sõrmust ära võttta. Gabriel pole seda ka tagasi küsinud.

Adelina tunnistab, et viimasel ajal ei saanud ta Gabrieliga enam teineteisest aru ning rääkisid üksteisest mööda. “Aga ma ei süüdista teda milleski. Ükskõik, mis meie vahel oli, ma mäletan ainult head ega taha avalikult musta pesu pesta,” räägib endiselt Gabrieli armastav Adelina.

 

Refereeritud artikli täisteksti loe ajakirjast Naisteleht


Tags assigned to this article:
AdelinaAdelina-Raida NiftalievaGabriel Kubjas

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service