Reklaam:Lastekaitse liidu eksjuhti Kaur Hansonit süüdistatakse pedofiilias

Prokuratuur süüdistab mitmete edukate poliit- ja sotsiaalkampaaniate autorit ning endist Lastevanemate liidu ja Lastekaitse liidu peasekretäri Kaur Hansonit aastaid kestnud poisslaste vägistamises ja pornofilmide valmistamises.

Prokurör Andra Sild nõudis algselt Hansonile karistuseks maksimaalmäära ehk 15 aastat vangistust, kuid viimane nõustus asja lahendamisega lühimenetluses, mistõttu vähendatakse karistusaega kolmandiku võrra, kirjutas Ekspress. Selgituseks olgu öeldud, et nii karmi karistust nõuavad prokurörid harva, see tuleb kõne alla eriti tülgastavate asjaolude ja parandamatuks peetava retsidivisti puhul.

Hansonit süüdistatakse alaealiste vägistamises ja muul moel pilastamises ja tema teod ulatuvad veel eelmise sajandi lõppu, viimased leidsid aset tänavu.
Politsei pidas Hansoni kinni 11. märtsil 2009 Tallinna kesklinnas. Kaur Hanson on Res Publica partei ja Euroopa Liitu astumise hääletuse reklaamikampaaniate autor, samuti on tema välja mõeldud laialdast tähelepanu saanud sotsiaalkampaania “Ära löö last!“.Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service