Reklaam:Toimub terviseteemaline seminar “Oled ilus?! Seest ja väljast!?”

26. jaanuaril korraldab naisliikumine MTÜ Naised Emakakaelavähi Vastu terviseteemalise seminari “Oled ilus?! Seest ja väljast!?” Kõiki naisi oodatakse kl 13.45 Sokos Hotel Viru konverentsikeskusesse. Seminar kestab kl 14-19.00 Naisliikumine tähistab sellega 25.-31. jaanuaril toimuvat Rahvusvahelise emakakaelavähi vastase võitluse nädalat.

Seminarile on oodatud osalema naised, kes hoolivad enda ja lähedaste edust ja tervisest. Kuna teemaderingi on lülitatud ka töötervishoiu ja -ohutuse loeng, oodatakse osalema ka sekretäre, personalijuhte jt.

Seminari eesmärgiks on koondada aktuaalsed terviseteemad kompaktselt ühte päeva kokku ning rõhutada elustiili ja tervise eest hoolivuse olulisust meie igapäevaelus.

Esinejad on kõik oma ala parimad spetsialistid: Indrek Saul, Herdis Ojasu, Ott Kivikas jpt. Teemadering on lai – alates kaalulangetamisest kuni eesmärkide saavutamise ja seksuaalkäitumiseni välja.

Kohapeal on võimalus saada infot, tutvuda jaotusmaterjalidega, valida sobivaid tooteid terviselettidelt ning suhelda aktiivsete naistega. MTÜ alustas terviseteemalise seminari korraldamise traditsiooni eelmisel aastal ja selle populaarsus julgustas korraldusega jätkama. Täpsem programm: www.emakas.ee

Osalemistasuna palub MTÜ kanda alltoodud kontole annetus alates 395 kroonist, millest kaetakse korralduskulud ja tehakse sihipärast teavitustööd.

Annetussumma katab seminaripäeval osalemise, kohvipausi, spetsialistide tasu. Kõik osalejad saavad võimaluse liituda naisliikumisega ja osalevad väärtuslike auhindade loosimises.


Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service