Reklaam:Gabriel Kubjas ja Adelina-Raiola Niftalieva läksid lahku

“Meie lahkuminek toimus juba kaks kuud tagasi. Inimesed ei saa ju vägisi koos olla ja meie suhtes jäi midagi vajaka,” räägib stripiguru Gabriel Kubjas, kelle sõnul läksid nad Adelinaga lahku sõbralikult ja ilma mingisuguse hõõrumiseta.

Telesaatest “Farm” tuntuks saanud Gabriel Kubjase ja tõsieluseriaalis “Kaunitar ja geenius” kaasa löönud Adelina-Raiola Niftalieva suhe kestis üle kolme tormilise aasta. Juba nädalaid sahistatakse aga kuluaarides, et nende armastus on otsa saanud – tõestuseks Adelina pidutsemised Tallinna öölokaalides ja jalutuskäigud tundmatu kaaslasega öises Tallinna vanalinnas.

“Jah, meie lahkuminek vastab tõele. Me pole juba üle kahe kuu koos. Jaanuaris oleksime tähistanud neljanda ühise aasta täitumist,” räägib Gabriel, kes tunnistab, et Adelinaga pole nad ühise katuse all kunagi elanudki. Mis siis ikkagi juhtus? Gabriel toob üheks lahkumineku põhjuseks välja kultuuride erinevuse, mis aastate jooksul nende suhtes suurt rolli mängis. “Võib-olla hindasin oma olukorda üle, sest mina olen põhjamaalane ja tema lõunamaalane. Arvasin, et suudame konsensuse leida, kuid meie koosolemise ajal me selleni kunagi ei jõudnudki,” pajatab Gabriel.

Ta tunnistab, et osalt nende maailmavaated siiski ühtisid: “Aidata inimesi, uskuda jumalat ja olla hea – see oli ühine. Kooselu kui selline aga ei sobinud meil kuidagi,” nukrutseb ta.


Tags assigned to this article:
Adelina-Raiola NiftalievaGabriel Kubjas

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service