Reklaam:Eesti Iluduskuninganna 2015 Kaari Ann Kolk ja Miss FinEst 2015 Tara Juliaana Kolppanen sõitsid käsikäes Miss Globe iudusvõistlusele

Pühapäeval, 20.septembril alustasid Eesti Iluduskuninganna 2015 Kaari Ann Kolk ja Miss FinEst 2015 Tara Juliaana Kolppanen sõitu Kanadasse Miss Globe võistlusele

Lennujaamas oli misse saatmas Eesti võistluse korraldaja ja rahvuslik direktor Tiina Jantson, kes jagas veel viimaseid näpunäiteid, ning Kaari vanaema, kes muretses kõige pärast, nagu vanavanematel ikka kombeks.

“Maandumine Kanadas kulges kenasti ning pagasi saime kätte üsna kiirelt. Kohvrid olid olemas ja täiesti terved. Suures ootesaalis oli meile tulnud vastu Miss Globe meeskond, kes tervitas meid väga soojalt ning asetas kaela kaunid võistluse lindid,” kirjeldab Tara Juliaana Kolppanen oma missiblogis.

“Seejärel viidi meid hotelli ning edasi juba nautima Kanada kohalikku toitu. Restoranis einestamise ajal mängis üks noormees kitarril meile tuntud lugusid ning laulis. Oma hotellituppa tagasi jõudes olime ajavahe tõttu nii väsinud, et uinusime silmapilkselt.”

Esimese õhtu muljed kirja pandud saatsid kaunitarid kõigile toetajatele ja sõpradele Eestimaale ühe sooja õhusuudluse.Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service