Reklaam:Muusik Seif ja Tõnis Mägi esinevad Rock Cafes

Laupäeval, 21. novembril annab selle sügise ainsa kontserdi Eesti raudvaramusse kuuluv Muusik Seif koos eile 61. sünnipäeva tähistanud Tõnis Mägiga.

Muusik Seif mängib väga harva ja väga erilistel puhkudel. Tänavu sügisel on Rock Cafes toimuv kontsert Muusik Seifi jaoks ainuke. Bändi trummar Jaak Ahelik lubab, et lavalt saab kuulda vaid hitte ja ainult hitte.

Kas on plaanis ka millalgi hakata uut materjali salvestama või pole selle jaoks aega või ideid?

Mingi jutt on sel teemal olnud aga seda on nii raske planeerida. Kui materjali on, siis tuleb temaga midagi teha, aga kui seda pole, siis pole midagi, millest plaati teha. Mõtlesin just ükspäev, et niigi oleme sel aastal teinud rohkem kontserte kui eelmise 22 aastaga kokku. Aga samas võisime me kunagi sama palju kontserte ühe päevaga anda.

Mitmes kontsert see Muusik Seifi jaoks umbkaudu olla võiks?
Seda on väga keeruline öelda. Venemaa-aegadel oli meil 300 kontserti aastas ja see jagunes ära praktiliselt 150 päeva peale või siis maksimum siis 200 päeva peale. Selliseid hetki Tõnis Mägi ja Muusik Seifi Venemaal rändamise ajal polnud, et antakse kontsert päevas. Ikka tehti nädalaga 20 kontserdi ringis. Praegu on sellega võrreldes väga hea kilpkonna või teo tempo.


Tags assigned to this article:
Jaak AhelikMuusik Seif

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service