Reklaam:Kuue Tartu kõrgkooli tudengid korraldavad ühise jõulumöllu

Kuue Tartu kõrgkooli (Eesti Maaülikool, Tartu Tervishoiukõrgkool, Eesti Lennuakadeemia, Tartu kõrgem kunstikool, KVÜÕA kõrgem sõjakool ning TTÜ Tartu kolledž -toim) üliõpilased otsustasid korraldada ühise jõulupeo, et soodsamalt läbi ajada asemel ja mitme väikse peo asemel üks suur ja korralik pidu korraldada.

Maaülikooli tudengid Anni Haavakats ning Elar Rootslane on varem korraldanud tudengite rebastepidusid. Haavakatsi kinnitusel oli esialgu plaan korraldada maaülikooli ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ühine jõuluüriutus, kuid ootamatult kasvas idee millekski hoopis suuremaks.

Nii kohtuti ka teiste koolide esindajatega, idee võeti hästi vastu ning 8. detsembril on oodata kuni 1500 pidulist Tartusse Pattaya klubisse. Tänasest algas piletite eelmüük. “Pattayas seetõttu, et nad tegid kõige soodsama pakkumise ning 8. detsembril seepärast, et sel ajal käivad kõik tudengid veel koolis ega ole jõulupuhkusele läinud.”

Eelnevatele kogemustele tuginedes oletas Haavakats, et pidu saab olema rahvarohke. Kindlasti teeb otsustamise lihtsamaks ka 35-kroonine peopilet. Korraldaja sõnutsi loobuti raskel ajal kallite esinejate palkamisest. Seevastu täidavad programmi arvukad auhindadega võistlusmängud aga ka jõuluvana ja päkapikud.


Tags assigned to this article:
Anni HaavakatsElar Rootslane

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service