Reklaam:Haabersti Slide 2009 “Sõda on alanud! Meie relvaks on tants!”

1. detsembril tähistatakse ülemaailmset AIDSi vastast päeva. Selle tähistamiseks korraldab Haabersti Vaba Aja Keskus koostöös Õismäe Humanitaargümnaasiumiga 20. novembril Tallinna Tehnikaülikooli (Ehitajate tee 5) aulas Haabersti ja Mustamäe koolide vahelise tantsuvõistluse “Sõda on alanud! Meie relvaks on tants”.

Ürituse korraldajad aduvad, et AIDSi probleem on tänases maailmas sedavõrd ohtlik ja samas aktuaalne teema, et noored ei tohiks sellest mööda vaadata. See ongi nagu sõda raske haigusega, sest siiani pole maailm suutnud seda haigust seljatada, on ainult ohvrid. Eesmärgiks ongi pakkuda noortele meelelahutust ja samas anda teavet ning tuletada meelde AIDSi probleemi tõsidust.

Haabersti Linnaosa vanema asetäitja Juhan Hindovi sõnul on loengu vormis ettekanded spetsialistidelt küll õpetavad, kuid tänapäeva teismelisi haarab rohkem tegevus, millesse nad on ise aktiivselt kaasatud. “Seotult popmuusikaga ja kaasaegsete tantsuliigutustega, mis noortele huvi pakuvad, on see tunduvalt huvitavam ja meeldejäävam,” ütles Juhan Hindov.

Lisaks žürii otsusele saab oma lemmiku valida ka publik. Üritusele on patrooniks laulja Gerli Padar, peaesinejaks Toe Tag. Toimub ühistants publikule, tantsivad õpetajad ning kohal on erinevad firmad ja organisatsioonid infolaudadega.

Uksed avatakse 17.30.Võistlus algab kell 18.30. Pilet kohapeal 50.- krooni. Kõik koolinoored on üritusele oodatud!


Tags assigned to this article:
AidsGerli PadarJuhan HindovToe Tag

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service