Reklaam:Modern Fox peab 25 sünnipäeva

Eesti üks omanäolisemaid ja stiilseimaid tantsuorkestreid on jõudmas juubelini. 25 aastat muusika- ja tantsusõprade kõrvu hellitanud orkester Modern Fox on tähistamas ümmargust verstaposti kolme kontserdiga üle Eesti.

19. november 19:00, Pärimusmuusika Ait, Viljandi
20. november 19:00, Vanemuise teatri väike maja, Tartu
22. november 19:00, Vene kultuurikeskus, Tallinn

Solistid
AIRI ALLVEE
MART SANDER
ARTUR RAIDMETS

Otsa-kooli entusiastidest alguse saanud bänd on aastatega kasvanud 12-liikmeliseks orkestriks, kes alati šikilt riietudes ja stiilselt musitseerides on saatnud tema ees säravaid soliste Mart Sandrit, Artur Raidmetsa ja Airi Allveed.

Kes ei teaks omaaegset hitti “Paula, sul on poisipea” või Valgre “Helmit”, või siis virtuoosset tuubasolisti Urmas Kõivu mängimas “Karupoja Ragtime’i” sama tehniliselt kui viiulivirtuoos.

Orkester on esinenud kõikjal Euroopas ja palju ka Venemaal, nii Eiffeli tornis Prantsusmaal kui KGB peamajas Moskvas. Orkestri 30.-40. aastate stiil on olnud ainulaadne muusikanähtus nii meil kui välismaal, mistõttu on publiku menu olnud alati suur.

Juubelikontsertidega kaasneb ka uus CD, millel on ainult uued lood.

Piletid Tallinnas 130-175 kr (piiratud koguses sooduspiletid 80-120 kr), Tartus 100-130 kr (piiratud koguses sooduspiletid 75-100 kr), Viljandis 120 kr (piiratud koguses sooduspiletid 80 kr)Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, pensionäridele ja EMÕL liikmetele!Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service