Reklaam:Marilin Kongo Gossip.ee-le: Vaimudega ma ei suhtle aga olen äärmiselt kade nende peale, kes suhtlevad

Kongomania kaunis lauljatar Marilin Kongo räägib, et elab tunnetepõhiselt. “Olen tohutu unistaja ja elan kogu oma elu tunnetepõhiselt, tegutsedes teinekord ristivastupidi sellele, mis loogiline.” Ka suhted on seksika laulja arvates ikka igaühe enda kujundada. “Arvan, et suhted on ikkagi eelkõige iga inimese enda luua ja ükski horoskoop seda paika panna ei saa,” räägib Marilin Gossip.ee´le.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Mina olen Vähk mis Vähk. Iseloomustus klapib kahjuks või õnneks lausa hirmuäratavalt palju. Olen tohutu unistaja ja elan kogu oma elu tunnetepõhiselt, tegutsedes teinekord ristivastupidi sellele, mis loogiline. Samuti Vähile omaselt vajan päris palju aega omaette olemiseks.

Kui palju olete astroloogia vastu huvi tundnud – kas olete uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.?
Kas ja kui palju te tähemärkidesse ja horoskoopidesse üldse usute? Kas loete näiteks lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?
Olen palju astroloogiateemalisi raamatuid lugenud. Leian, et need on väga põnevad ja aitavad vahel iseennast paremini mõista. Loen tähtkujude iseloomustusi päris aktiivselt, kuid lehesabadest päevaennustusi ja suhtehorskoope tõsiselt ei võta. Loen neid küll aeg-ajalt enese lõbustamiseks, aga otselt nõuandeid kuulda ei võta. Ka ei hakka ma teadlikult keskenduma taevamärkidele, kui midagi suurt või otsustavat on mu elus juhtumas. Usun aga, et inimese intuitsioon on teatud määral taevamärkidega seotud ja mida aeg edasi, seda rohkem ma oma sisetunnet usaldan.

Kuidas klapib teie tähtkuju teie lähedaste tähemärkidega? On teil mõni eluline näide stiilis “täpselt nagu horoskoobis!”

Lähisuhetega on mul väga hästi ja kes millise tähemärgi all sündinud siinkohal suurt rolli ei mängi. Arvan, et suhted on ikkagi eelkõige iga inimese enda luua ja ükski horoskoop seda paika panna ei saa.

Mida arvate ennustajatest? Kas olete ise kunagi nende juures käinud?
Olen korra käinud ennustaja juures ja pean tunnistama, et see oli väga huvitav kogemus. Ei saa väita, et ma oleks teada saanud, mis mu elus edasi juhtuma hakkab, aga vähemalt sain kindlustunnet juurde ja teadmist, et olen õigel teel. Olen äärmiselt avatud säärastele ettevõtmistele.

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda teie?
Olen juba lapsest peale olnud veendunud, et mul on mu oma isiklik kaitseingel. Kõlab kindalsti mõne jaoks jaburalt, aga usun sellesse siiani ja mida rohkem mõtlen, sellele, kui palju mul elus vedamist on olnud, see usk aina kasvab. Samuti usun, et kõik läheb täpselt nii nagu minema peab. Tuleb lihtsalt lasta headel asjadel sündida.

Olete te kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?
Eks ikka on juhtunud, et saan telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesin, aga selle ajan pigem juhuse süüks. Olen küllaltki kindel, et mingeid erilisi võimeid mul pole. … kahjuks. Vaimudega ka ei suhtle ja olen äärmiselt kade nende peale, kes suhtlevad. Nii mõnigi asi on jäänud kunagi ütlemata. Küll aga on mul päris tugev intuitsioon. Püüan aina rohkem ennast selle hoolde usaldada.

 

Loe lisaks:
VÄHK e. Cancer (22. juuni – 23. juuli)

Vähk on puikleva paljusõnalisuse vaikiv sõnameister. Tuulepea ja laterdaja ta igatahes ei ole. Ärge lootkegi, et ta esimesel kohtumisel teile oma hinge avab. Vähk ei usalda kunagi võõrast inimest, ning on palju asju, mida isegi tema parimad sõbrad temast ei tea. Vähk ei aja taga avalikku tähelepanu, nagu ekstrovertne Lõvi või veiderdajalik Ambur, ehkki, kui ta tahab, et teda märgataks, oskab ta mingi seesmise tunnetuse abil ennast ilma mingi vaevata seltskonna tähelepanu keskmesse saada. Ärge laske end tema tagasihoidlikkusest eksiteele juhtida. Salajas tunneb ta tähelepanust head meelt.

Vähid on vastuvõtlikud, kuid muutlikud nagu nende planeet Kuugi. Vähi meeleolud on seotud sünkroonselt Kuuga, alludes samale mõistauslikule lunaarmõjule, mis kutsub esile ookeani tõuse ja mõõnu. Kuu mõju on eriti tunda nende hingeelus ja nad näivad kummalistena ja mõistatuslikena. Võivad muutuda kergesti mängukanniks oma tunnetele ja tujudele. Nad on välismaailmale vastuvõtlikud, on kergeusklikud, õrnad, pehmed, painduvad ja järeleandlikud. Neile meeldib kuulda meelitusi, nad ei armasta tungida esiplaanile. 

Vähk on hea saladuste hoidja. Inimesed usaldavad talle kõhklematult oma saladusi, kuid tavalikselt tajub Vähi tundlik hing juba enne, mida talle öelda tahetakse. Vähk on sügavalt kaastundlik ja ülihea vaistuga. Ükski saladus ei jää tema eest varjule, kui see teda huvitab. Ta võib suurema vaevata teie kohta kõik teada saada, kuid tema enda salajasi mõtteid ei suuda te iialgi ära arvata. Ta varjab oma seesmisi tundeid kiivalt uudishimuliku pilgu eest.

Vähid on peenetundelised ja neil on peen intuitsioon, olles võimelised isegi hüpnotiseerima. Nad ei tunnista loogikat ja elavad oma enese kummaliste seaduste järgi. Mis teistele tühised, võib neile kujuneda tragöödiaks. Neil tekivad konfliktid kaasinimestega ja neil tuleb alatasa võidelda eluraskustega. Ka kalduvad nad sentimentaalsusesse ja neil on eriti kalduvus muutuda usklikuks. Kuid nad on ustavad sõbrad ja huvitavad vestlejad. Kuigi vähk võib olla püsimatu ja heitlik, oskab ta olla ka tundeline ja truu. Äraarvamatult võib kuri kulmukortsutus asenduda sõbraliku naeratusega.

Paljud Vähi tähtkuju all sündinud reisivad vastumeelselt, armastavad loodust ja üksindust. Tööl on tal iseloomu tõttu alati raskusi. Kuid ta on nõudlik enese ja teiste vastu. Need inimesed on mõtlejad õpetlase ja muusiku tüübid. Ande puudumisel on nad kohusetruud ametnikud ja teenistujad. Kummastki soost Vähid armastavad oma kodu kaasasündinud harda austusega. Vaevalt et ükski preester on oma altarit pidanud pühamaks kui Vähk seda kohta, kuhu ta on naelutanud oma kübaranagi.Kodu on tema jaoks paik, kus ta mängib, elab, armastab, unistab ja tunneb ennast turvalisena. Kui ta peab ameti tõttu läbi rändama pool maailma, pole ta kunagi täiesti õnnelik, kui tal pole kohta, mida ta võiks nimetada päris omaks.

Kõigile Vähi tähtkuju all sündinutele meeldib kodusus ja perekonnaelu. Naistest saavad head pereemad, sest nad erandlikult igatsevad elurõõme. Ka selle tähtkuju all sündinud meestes on alati midagi naiselikku, mille all nad sageli kannatavad. Vähi tähtkuju all sündinud naised on oma meestele ustavad ja kalduvad eneseohverdamisele, kohusetunne on neis üle kõige. Neist võivad saada kangelased või siis hüsteerikud. On üldiselt väga naiselikud.

Vaatamata sellele, kui palju Vähk on suutnud raha tallele panna, ei tunne ta end kunagi küllalt kindlustatuna. Samuti pole tähtis, kui palju teda armastatakse – talle on seda ikka vähe. Emotsioonid ei lase tal tunda end sedavõrd turvalisena, et ta võik täielikult lõdvestuda. Ta muretseb endale pidevalt vahendeid võitluseks kuju
teldavate tulevikuohtude vastu.

Õnnenumbrid: 4, 13, 22, 31, 40, 49, 58
Värv: Hall, roheline
Mõjutav planeet: Kuu
Element: Vesi
Domineeriv sõnapaar: Ma tunnen
Õnnepäev: Esmaspäev
Õnnekivi: Kuukivi, pärl
Metall: Hõbe
Lilled /taimed: Kukekannus, akantus

Kuulsaid Vähkisid läbi ajaloo:
John Quincy Adams, Louis Armstrong, Ingman Bergman, MIlton Berle, Julius Caesar, James Cagney, Marc Chagall, Jean Cocteau, George M. Cohan, Calvin Coolidge, Phyllis Diller, Stephen Foster, John Glenn, Oscar Hammerstein, Ernest Hemingway, Henry VIII, Helen Keller, Charles Laughton, Certrude Lawrence, Anne Lindbergh, Gina Lollobrigida, Marcel Proust, Rembrandt, John D. Rockefeller, nelson Rockefeller, Richard Rogers, Red Skelton, Barbara Stanwyck, Ringo Starr, Henry D. Thoreau, John Wanamaker, Windsori krahv, Andrew Wyeth


Tags assigned to this article:
Marilin Kongorubriik "Horoskoop"Vähk

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service