Reklaam:Risto Kask Gossip.ee-le: „Minu elus on olnud perioode, kus geelipurk, viimseni timmitud soeng olid olulisemad asjad üldse.“

Risto Kask sai Eestis tuntuks 2007 aastal, kui ta pärjati Eesti kauneimaks meheks tiitliga “Manhunt 2007” ning ta käis Eesti meessugu esindamas Koreas Manhunt Internationalil. Pärast seda elavnes oluliselt Risto modelli- ning tantsijakarjäär, teda kohtab tihti erinevatel üritustel üles astumas ning ta tiirleb ka meedia huviorbiidis.

Meedias on Risto tehtud edevaks pidutsejaks, paari pandud Tõehetke-Liliti ja Missi-Margitiga ning nimetaud isegi homoks. Tegelikus elus ei ole Risto Kask üldse selline möllu- ja naistemees nagu ta tundub. Noormees teenib leiba Pirita Linnaosa Valitsuses ametnikuna ning õpib Mainori Kõrgkoolis kinnisvara arendust. Nagu Risto ise ütleb oma eriala kohta:“ Ilmselt selles valdkonnas tänasel päeval eriti tööleiba ei pakuta, kuid olen erialavalikuga üpris rahul.“

Kuidas sisustate oma vaba aega?

Nii palju kui võimalik, pühendan enda vaba aja ühe erilise inimesega koos veetmisele. Loomulikult üritan ennast regulaarselt liigutada, käin jõusaalis ja nüüd külmal ajal küll vähem, kuid siiski harrastan ma aeg-ajalt pikamaajooksu. Olulise osa minu vabast ajast võtab tantsimine. Tantsutrennid õhtul, esinemised klubides öösel. Sellest tulenevalt tuleb ka palju mööda Eestit ringi rännata. Pereelule see just hästi ei mõju.

Olete kahtlemata paljude meeste jaoks kadestamisväärses vormis, kuidas end vormis hoiate?
Mina ei ole kindlasti üks nendest inimestest, kelle vormi kadestusväärseks pidada võib. Tööpäev, mis on veedetud toolil istudes on minu jaoks vaimselt väga kurnav. Seega füüsiline trennis veedetud hetk õhtupoolikul on sellele rutiinile meeldivaks tasakaaluks. On oluline tegeleda sellega, mis sulle meeldib – olla füüsiliselt aktiivne, toituda tervislikult ja mitte ennast lõdvaks lasta.

Tänapäeva mees peab hoolitsema oma välimuse eest peaaegu sama palju kui naised. Kui palju aega kulub teil igapäevaselt enda välimusele ning kas teil on mingid kindlad iluprotseduurid, mida iga kuu teete?
Ausalt öeldes ei kuluta ma enda välimusele absoluutselt aega. Minu elus on olnud perioode, kus geelipurk, viimseni timmitud soeng ja supertrendikas riietus olid olulisimad asjad üldse. Praeguseks usun, et need ajad on seljataha jäänud. Küll aga ei ütle ma ära erinevatest kehahoolitsustest. Septembris tehti mulle esmakordselt ürdimee maski aurusaunas, supermõnus tunne. Massaazi naudin ma alati 100%.

Kui saaksite ühe asja enda juures muuta, siis mis see oleks?
Ma meeldin endale sellisena nagu ma olen.

Teie töö ning hobid nõuavad palju ümberlülitumist ning on küllalt erinevad. Millises rollis tunnete end ise kõige kodusemalt – kas modellina laval, tantsijana pukil, ametnikuna kontoris või olete te vabal ajal hoopsi keegi neljas inimene?

Mida rohkem ma erinevaid asju teen seda rohkem tekib erinevaid jutte milline inimene ma olen. Tegelikult oskan ka mina rõõmu tunda vaikusest, rahust ja ilusatest hetkedest ning ei ole üldse nii väga möllumees kui välja paistab. Võibolla just see, et minu päevane töö ja hobid teineteisest nõnda erinevad on, süstivad minusse seda optimismi millest paljudel vajaka jääb. Ma tunnen ennast mugavalt kõikides rollides mis eelpool nimetatud.

Kas olete hõivatud või vaba? Millised naised üldse suudavad teie südame võita või eelistate hoopis mehi?

Minust on palju erinevaid legende räägitud, eks igaühel oma lemmik. Minu südame võitmise retseptist ei ole ma ise siiamaani sotti saanud. Neid naisi, kes sinna on pääsenud, võib üles lugeda „saekaatrimehe“ ühe käe sõrmedelt. Eks olen ka mina kunagi enda jaoks naisideaali silmade ette genereerinud kõikide tema vooruste ja täiuslikkusega, mis üldse võimalikud, kuid lõppkokkuvõttes lõpetavad enamus mehi kõigest hoolimata inimese kõrval, kes on totaalne vastand sellele „ideaalile“. Väga tähtis on tunda ennast selle inimese kõrval turvaliselt. Kui aeg on õige, siis tuleb ka õige inimene.

Tegelete kodudute loomade aitamisega, kuidas see alguse sai?
Olen aasta tagasi tegevust alustanud heategevusorganisatsiooni Aita Nõrgemat asutajaliige. Tuli mõte teha jõulude puhul midagi head ja miks mitte aidata neid, kes ennast ise aidata ei saa – kodutuid loomi. Oleme olnud aktiivselt asja juures ja tänu meie tegevusele on Loomade Hoiupaiga toidureservid viimase aasta jooksul jõudsalt kasvanud. Käesoleva aasta detsembris alustame üle Tallinna suurt teavituskampaaniat eesmärgiga kutsuda inimesi üles võtma koduloom Loomade Hoiupaigast. Kampaania suursponsoriks on Tallinna linn ja kampaania infot hakatakse levitama välimeedias. Võib öelda, et Aita Nõrgemat on väga edukas projekt millega ma tegelen suurima heameelega. Armastan väga loomi.

Teie kohta on meediast käinud läbi palju erinevaid arvamusi, kuidas tulete toime inimeste kriitika ja kadedusega?

Õnneks ei ole ükski arvamus või kuulujutt mind veel endast välja viinud. Eks neid jutte räägivad ikka need, kes ise päris täpselt aru ei saa millest nad räägivad. Ei saa ju öelda, et kõik jutud oleksid halvad ja negatiivsed olnud. Pigem teeb mulle nalja kui mingi uus ja võimatu teooria välja käiakse.

Peagi on tulemas jõulud ning aastavahetus, kuidas tavaliselt oma jõulud veedate ning kas on juba mingeid plaane aastavahetuseks?

Loodetavasti on võimalus lähedaste sõpradega kuskile üheskoos jõuluõhtut pidama minna. Eelmise aasta jõulupühad ja aastavahetus möödusid minu jaoks klubides esinedes. Kui mingeid tähtsaid projekte peale ei tule, veedan enda jõulud inimestega, kes on mulle kallid.

Mis on teie elu moto?
Liigsed heateod ei jää karistuseta!

Incorrect URL attribute defined
Tags assigned to this article:
Manhunt 2007Manhunt InternationalRisto Kask

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service