Reklaam:Šokeeriv ja ainulaadne dr Cubo ja prof Charleka mustkunstietendus “Räpane sessioon”

Eesti mustkunstnike liit toob novembris neljal korral Cabaret Rhizome’s lavale verivärske etenduse dr Cubo ja prof Charleka “Räpane sessioon”.

Sketšide, šokimaagia ja mentalismiga põimitud ettevõtmine, mida lavastavad ning mängivad Charlekas ja Meelis Kubo, läheneb olukorrale täiesti uue nurga alt, purustades senised arusaamad mustkunstietendustest.

Charlekas ja Kubo kehastuvad kurikuulsateks illegaalseteks kirurgideks, kes on lõpuks jõudnud oma maailmarännakutelt tagasi Eestisse. Hämaras operatsioonisaalis toovad nad publikuni mahlasemad seigad oma reisidelt. Ühtlasi püüavad nad nö koduste vahenditega amputeerida kohalolijate tähelepanuvõime ja loogilise mõtlemise. Tegu on kahe litsentseerimata kirurgiga, mistõttu ei tea keegi täpselt, kuidas operatsioon lõppeb.

“Räpane sessioon”, mille läbivad elemendid kuuluvad šokimaagia valdkonda, võib kohati hirmutada nõrganärvilisi ja on alla 14- aastastele mitte soovitatav. Olgugi, et lõviosa trikkidest on eluohtlikud, pole publikul tarvis oma tervise pärast muretseda, nad saavad istuda ohutul kaugusel kabaree pehmetel diivanitel ja nautida haaravaid lugusid dr Cubo ja prof Charleka rännakutelt.

“Räpane sessioon” toimub 13., 14., 20. ja 21. novembril hubaselt värvikas Cabaret Rhizome‘is (Kaarli pst 9-19) algusega kl 19:00. Piletid on saadaval Piletilevis ja enne etendust kohapeal.

Vaata reklaamklippi:

 Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service