Reklaam:Liis Haavel hoiab vanahärra Eeli Kurge luku taga

Tallinlane Eeli Kurg (78) on vanahärra, kes kinkis Liis Haaveli osava jutu tulemusel oma Meriväljal asuva maja võhivõõrale inimesele (Haaveli ämmale) ja jäi ise elupaigast ilma.

Märtsis avastas Eeli õde Marta Kurg (85) oma venna koos Liis Haaveliga Lasnamäel Kärberi tänaval ühe korrusmaja uksest sisse minemas, kirjutab Eesti Ekspress.

Martal õnnestus välja selgitada, missuguses korteris Eeli elab. Juuni alguses, kui suri Marta ja Eeli õde Vilma (80), läks Marta venda matusele kutsuma. Eeli ütles Martale läbi lukuaugu, et ei saa kuskile tulla, sest on luku taga ja et Liis Haavel toob talle kord kuus süüa.

Marta Kurg väidab, et Eeli ei ole siiani aru saanud, et tema majal Maarjamäel on ammu uus omanik (kinnisvaraarendaja Margus Valdes). Eeli muutub alati agressiivseks, kui talle öelda, et maja pole enam tema oma.

Marta arvates hoiab Liis Haavel Eelit luku taga seetõttu, et Eeli ei näeks, mis tema Merivälja majaga vahepeal tehtud on. „Isegi vangidel lastakse vahel ringi käia,” räägib Marta. „Kui ta haigeks jääb, ei saa ta kiirabigi kutsuda. Kui maja põlema läheb, ei saa ta majast välja.”

 

 


Tags assigned to this article:
Eeli KurgLiis HaavelMargus ValdesMarta Kurg

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service