Reklaam:Kristjan Kangur: “Enda hetke vormi kallal nuriseda ei saa, sest siin käib tõsine töö ja mingi hetk peab see ju ka hakkama vilja kandma.”

Prantsusmaa meistri, Villeurbanne ASVEL-i korvpallimeeskonnas palliv Kristjan Kangur vastas Delfi online-intervjuu küsimustele. Miks Eesti korvpallurid ei taha piiri taga mängida? “No seda peab kõige pealt nende enda käest küsima. Kuigi need, kes mängivad Kalev/Cramos või Tartu Rockis, siis nende kallal ju väga norida ei saa, kuna head väljundid on Balti liiga ning erinevad eurosarjad, millest nad osa võtavad. Suurt rolli mängib ka see, milline agent sul on, kes otsib sulle piiri tagant vastavaid pakkumisi, mis võiks sulle sobida.”

“Enda hetke vormi kallal nuriseda ei saa, sest siin käib tõsine töö ja mingi hetk peab see ju ka hakkama vilja kandma. Järgmise hooaja kohta on hetkel väga raske midagi ennustada, kuna käesolev hooaeg tuleb pikk ning üritan esialgu sellega ühele poole saada. Loomulikult tahaks astuda veel ühe sammu edasi, aga seda näitab juba tulevik,” räägib Kristjan Kangur.

“Arvan, et meie võistkonna tugevaim on Eric Campell, kes mängib nr.4 kohal, kuigi pikkust on tal alla kahe meetri. Võistkonna hing on minu arvates kapten Aymeric Jeanneu, kes utsitab meid vajadusel, nagu heale kaptenile kohane. Eelnevalt juba mainisin, et ei oska tuleviku kohta suurt midagi hetkel öelda, aga sooviksin loomulikult võimalikult kaua mõnes euroliigasse kuuluvas võistkonnas olla.”

“Treenerid on erinevaid. Näiteks Nenad Vucinic´iga saime ka muudest asjadest vabalt rääkida ja ka nalja visata. Praegust peatreenerit ma paraku veel niipalju ei tunne, et kohe õlale patsutada ja suvalisest asjast juttu teha. Olen aru saanud, et praegusel peatreeneril on siin suur autoriteet ning ega ta väga peale korvpalli vist mängijatega räägi.

“Minu roll siin võistkonnas ei ole veel päris paika loksunud, aga pigem kaldub see siiski sinna musta töö tegija poole, kuna siin on pall rohkem tagamängija käes ning tema otsustab, millist kombinatsiooni me mängime ja kelle peale me mängime. Loomulikult ei ole mul otseselt keelatud ise skoori teha, kuid üle ei saa ka pingutada, kuna see võib hiljem valusalt kätte maksta.”

 

Refereeritud artikli täisteksti loe DelfistReklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service