Reklaam:Superstaarisaatest langes välja Kene Vernik

Pühapäeva õhtul esitasid kaheksa “Eesti otsib superstaari” finalisti laule oma sünniaastatest. Laulu valikul oli kriteeriumiks, et lugu peab olema kas laulja sünniaastal välja antud või sel ajal edetableid vallutanud. Saatest lahkus Kene Vernik.

“Esmalt valisin esitamiseks Depeche Mode´i loo “Personal Jesus”, mis on mulle omane ja mille esitus mul juba ka proovis palju paremini välja kukkus kui möödunud nädalal “Juulikuu lumi”,” ütles Anis Arumets. Paraku oli noormees sunnitud neljapäeva hommikul oma lauluvalikut muutma, sest laul pole pärit Anise sünniaastast 1991.

“Õnneks oli mul olemas tagavaravariant Nirvana “Smells Like Teen Spirit”, mille esitamist ka varem kaalusin. Proovideks jäi mul nädala asemel küll vaid kolm päeva ning praegu kasutan igat võimalust harjutamiseks. Tean, mis tunne on seista laval viimase kolme hulgas ja annan endast parima, et seda minuga sel pühapäeval enam ei juhtuks,” lisas Anis.

Saate muusikaprodutsent Alar Kotkase sõnul on temalgi kahju, et Anis ei saa esitada laulu “Personal Jesus”. “Pärast eelmise nädala ebaõnnestumist oli Anis tagasi oma elemendis. Proovis kõlas laul väga lahedalt ja ainult temale omaselt. Kuigi ka “Smells Like Teen Spirit” tuleb tal suurepäraselt välja ja on kahtlemata nii vaatamist kui kuulamist väärt,” ütles Kotkas.

Anise sõnul kaalub ta aga tõsiselt Depeche Mode´i loo laulmist mõnes järgmises voorus; seega ei pea Anise fännid ka sellest loost ilma jääma. Vaatamata sellele, et kõige vähem sai laulu harjutada Anis, pidi saatest lahkuma hoopis kuuendana laulnud Kene Vernik.

Kes mida esitas?

1. Birgit Varjun – Queen “Who Wants To Live Forever”
2. Marten Kuningas- A-Ha “Take On Me”
3. Getter Jaani – “See maailm uus- Disney muusikalist “Aladdin”
4. Anis Arumets – Nirvana “Smells Like Teen Spirit”
5. Jaanus Saago- Jon Bon Jovi “Blaze Of Glory”
6. Kene Vernik – Dire Straits “Money For Nothing”
7. Ott Lepland – Aerosmith “Dude, Looks Like A Lady”
8. Anne Arrak – Robin Beck “First Time”Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service