Reklaam:Mõjuvõimu kuritarvitamises kahtlustatud Anders Tsahkna esitas avalduse oma töösuhete peatamiseks

Sotsiaalminister Hanno Pevkuri sõnul esitas mõjuvõimuga kauplemises kahtlustatavana kinni peetud nõunik Anders Tsahkna avalduse oma töösuhte peatamiseks esialgu kuueks kuuks.

Pevkur tõdes tänasel valitsuse pressikonverentsil, et suhtles Tsahkna kahtlustuse teemal kaitsepolitsei juhiga, kes talle asja sisu selgitas. “Kui asjaolud selginevad ja võimalus tekib, on ta lubanud ka ise seda selgitada,” lisas Pevkur oma nõunikust rääkides. Tsahkna peeti kinni eile ning ta veetis öö arestimajas, kirjutab ajaleht Postimees.

Pevkur lisas, et tema uurimist kommenteerida ei saa. “Mis puudutab tema käitumist, siis ma ei oska midagi eriskummalist välja tuua. Inimene tegi tööd ja sai hiljuti isaks ning võttis mõne päeva puhkust,” ütles Pevkur.

Peaminister Andrus Ansip rõhutas, et kuni kohus ei ole Tsahknat süüdi mõistnud, tuleb teda pidada süütuks. Seetõttu ei plaani Reformierakond tema sõnul ka Tsahknat oma ridadest veel välja heita. “Ilmselt minister (Hanno Pevkur – toim) teab pisut rohkem kui erakonnakaaslased, kuid ka see teadmine ei ole piisav, et sellist otsust langetada ilma Tsahknalt saadud selgitusteta,” ütles Ansip.


Tags assigned to this article:
Hanno Pevkursotsiaalminister

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service