Modellisaatevõitjad täna: Suurte lavade asemel hoopis koolis ja tööl

“Eesti tippmodell” alustab peagi kolmanda hooaja võtetega, ent mis on saanud neist, kes saates edukad või suisa võitjad, kel uhked lepingud sellega kaasnesid?

Sandra Ude sõidab kohe kohe elukaaslasega saatest võidetud preemiareisile Rio De Janeirosse ja käib siiani graafikuga tööl Sportlandi kaupluses, ajades samas ka saatemeeskonnaga asju, et maialmakuulsasse Elite Model Managment ridadesse ka aastaks jõuda, nagu lubatud: “Hetkel on mul hästi kiire eluperiood selja taga, mistõttu olen pidanud paljudest teistest modellitööpakummisest ära ütlema,” sõnab ta Naistelehele, et on siiski kolme ajakirja kaanel ja nii mõnelgi kodumaisel laval kõndinud modellina.

Esimese hooaja võitja Helina Metsik ei soovi meediaga suhelda ning MJ Models Managment juht Marggit Jõgger kostab tema eest: “Helina on keskkoolitüdruk ning esmajärjekorras on tal praegu kool. Vahepeal on ta teinud töid Hispaanias, kus sai väga hästi hakkama.”

Selgub, et kõige edukam on aga Evelin Orav, kes modellisaates finaali ei jõudnud, ent Jõggeri agentuuri ridadesse pääses ning tänaseks Aasia turul hea vastuvõtu osaliseks saanud on. “Peamiselt on ta modellitööd teinud Koreas ja Jaapanis.”

Eesti poodiumitel figureerib aga uhkelt Adeline, kes esimesel hooajal viiendana lahkus, ent ometi tänaseks enamike kodumaiste moeloojate showdel osalenud ja E.M.A modelliagentuuri ridadesse kuulub, olles tööd ka Itaalias teinud.Reklaam:
Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service