Reklaam:Äsja USA-st saabunud Brigitta Rehe Gossip.ee-le: “Peamine mineku point oli Jessika sinna elama paigutamine”

Sampo Panga juhi Aivar Rehe imekaunis tütar Brigitta Rehe (19) ja tema sama kaunis sõbranna Jessika Ossipov (23) sõitsid mõne aja eest USA-sse, kus Jessika filmi-meigikunsti õppima asub ning kooliks ja sinna kolimiseks ettevalmistusi tehti. “Me käisime jah LA-s, aga peamine mineku point oli ikka Jessika sinna elama paigutamine, kuna tema õpib seal nüüd pool aastat filmi-meigikunsti,” räägib Brigitta Gossip.ee-le.

Me käisime jah LA-s, aga peamine mineku point oli ikka Jessika sinna elama paigutamine, kuna tema õpib seal nüüd pool aastat filmi-meigikunsti,” räägib Brigitta Gossip.ee-le.  “Mina elasin 2 nädalat või nohh 10 päeva, sest 4 päeva olime mulle üllatuseks Miamis. LA´s tegime kohe korteri otsimisega algust, algul elasime 4 päeva Jessika kooli lähedal hotellis. Korteri saime tänu abivalmitele kohalikele eestlastele üsna ruttu… Alguses kulus meil mitu päeva sisseelamiseks, remondiks ja sisustamiseks, sest seal renditakse tühje kortereid välja, mööbel tuleb ise sisse soetada. Ja eks me siis seal tutvusime vaatamisväärtustega, käisime ringi, uudistasime kuulsate staaride maju ja tutvusime ööeluga.” Tüdrukud said ka sealsete eestlastega kokku: “Eestlastega puutusime kokku küll jah, meie majas elas ka üks tore eesti tüdruk.”

Brigitta oli Los Angeleses esimest korda. “LA-s olin tõesti esimest korda, aga kuna Jessika sinna nüüd elama jäi mõneks ajaks, satun sinna kindlasti rohkem. Ma ei oskagi öelda, mis mulle seal kõige rohkem meeldib. Aga meil oli väga lõbus Universal Studios kus saime kõhutäie naerda ja hirmu tunda (see on siis filmitööstuse niinimetatud lõbustuspark). Nägime seal paljude filmide ja sarjade võtteplatse ja meile tutvustati igasuguseid filmitrikke ja muidugi ka adrenaliini süstivad atraktsioonid. Ma ise olen suur filmifanaat – mul oli seal väga põnev.”

Brigitta ja Jessika on väga head sõbrannad ning siiani on neid ikka koos erinevatel üritustel nähtud. Sõbrannadel on plaanis ka nüüd, üksteisest kaugel tihedat kontakti hoida. “Jah, meie sõprust on raske sõnadesse panna. Eks meie mõlema jaoks on see hirmraske periood hetkel, aga räägime skype´i ja telefoni teel iga päev. Käin ka Jessika poega hoidmas ja suhtlen tema vanematega tihedalt. Aga kuna me varem olime enamus ajast ninapidi koos, siis sellevõrra on raskem,” räägib Brigitta, et ta juba praegu, alles USA-st naasnuna igatseb sõbrannat väga.

Brigitta, kes Los Angelese reisi ajal ka aastakese vanemaks sai, sai sõbranna Jessikalt suure posu asju ning lisaks veel kolme päevase üllatusreisi Miamisse. “Jessika kinkis mulle suure posu asju ja üllatusreisi Miamisse. LA-s ma sünnipäeva ei pidanud, kuna see jäi täpselt Miamis oleku ajavahemikku. Meie omavahelised kingitused ei pea olema kallid või eksklusiivsed, need tulevad ikka südamest,” räägib Brigitta, et vaatamata kallitele kingitustele on kõige tähtsam, et kink tuleks südamest.

“Olin Miamis nüüd alles teist korda. Seal on tore ainult puhkamas käia, elada oleks igav ja väsitav ma arvan. Sõpru on meil seal kujunenud küll ja jällenägemisrõõm oli suur. Elamise oleme ikka ise endale muretsenud – esimene kord rentisime korteri, aga viimane kord olime hotellis. Miamis väga kultuuri ja vaatamisväärsusi nüüd küll ei ole – ööelu domineerib. Meile meeldivad seal klubidest Mynt ja Set. Ja päeval basseinipeod Delanos ja Shore clubis,” paljastab Brigitta Gossip.ee-le oma Miami meelispaiku.

Eestis on Brigittal päevad koolitööd täis. “Eestis õpin ülikoolis suhtekorraldust ja turundust. Õppimine võtab enamuse mu vabast ajast. Minu plaanid on lõpetada kindlasti bakalaureus ja sihtida ka magistrikraadi. Tulevikuaspektis ma veel kindel pole, kas minna välismaale või mitte. Soov on, aga pole veel kindlat ideed. Kui minna, siis ikka sama ala mida kodumaal õpin,” räägib Brigitta ka oma tulevastest plaanidest.


Tags assigned to this article:
Brigitta ReheJessika Ossipov

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service