Reklaam:Sergei muudab tänases “Selgeltnägijate tuleproovis” oma välimust

Tänase tuleproovi esimeses ülesandes viiakse selgeltnägijad Viljandisse.  Seejärel peavad nad mahajäetud tühermaalt leidma sugulase või sõbra.
Saate ootamatu käik sunnib maag Sergeid muutma välimust ning kaks selgeltnägijat peavad minema salapärasele duellile.

“Selgeltnägijate tuleproovi” on jäänud võistlema viis paravõimetega inimest, kes viiakse ühele Viljandis asetsevale ristmikule. Just selles kohas võisid kümme aastat tagasi aset leida ülimalt dramaatilised sündmused. Just nimelt võisid, sest miski pole selles loos päris kindel.

Aastal 2000 läks jäljetult kaduma Sulev Toom. Ema süda on murtud ja ta näeb kummalisi unenägusid. “Näen rohtukasvanud veekogu, kust seest tulevad käed,” pajatab naine.

Üheksa aastat tagasi olla just sellel ristmikul märgatud vihast kaklust. Oli olemas ka kindel kahtlusalune, kelle autost leiti surnud Sulevi verd. Vähesed olemas olnud tunnistajad on tänaseks oma ütlustest täielikult taganenud ja teadmatus kestab.

Perekond kirjutas selgeltnägijate saatele just seepärast, et juhtumi politseiuurimine aegub juba järgmisel aastal. Millist selgust toovad sellesse keerulisse loosse aga meie selgeltnägijad?

Tänases saates juhtub aga veel midagi sellist, mille tagajärjel otsustab Sergei totaalselt muuta oma välimust ja kaks võistlejat lähevad salapärasele lõpuduellile.

 

“Selgeltnägijate tuleproov”  on täna õhtul kell 20:30 Kanal 2 


Tags assigned to this article:
Selgeltnägijate tuleproovSulev Toom

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service