Reklaam:Enneolematu reklaamikampaania: Hannah tegi ajalehe “The Daily Hannah”, mida Londoni tänavatel tasuta jagatakse

Inglismaal elav lauljatar Hannah vallutab üheks päevaks Londoni tänavad, jagades brittide vahel välja 55 000 eksemplari tasuta spetsiaalselt Eestit ja lauljatari ennast tutvustava ajalehe “The Daily Hannah”.

Hannah, kelle uusim singel „Shadow On The Wall“ edetabelites võimsalt ülespoole rühib, on hakkama saanud hullumeelse reklaamikampaaniaga, mis sisaldab endast täna varahommikust hilisõhtuni kauni ja spetsiaalselt kujundatud ning trükitud tasuta ajalehe jagamist Londoni tänavatel.

Inglased, kes on siiani tuntud oma suure ajalehtede lugemise lembuse poolest, krabavad igal hommikul metroost väljudes tasuta ajalehe London Lite või London Paper. Eelmisel kuul teatas populaarne London Paper oma sulgemisest, mis andis eestlannast lauljatarile koheselt idee asendada armastatud London Paper suurepärase ajalehega The Daily Hannah.

The Daily Hannah on kaheksaleheküljeline ajaleht, mis kajastab lisaks Hannah’i viimastele uudistele ka põhjalikku ja põnevat lugemist Eestist, tutvustades Tallinna kui 2011. aasta Kultuuripealinna, ülistades meie kodumaa kauneid saari ja loodust, tuues ülevaate Tallinna vanalinna ajaloost, soovituslikku infot ööbimise ja toitlustusasutuste kohta Tallinnas ja palju muud. Samuti leiab ajalehest spordilehekülje, eestipäraseid retsepte ning palju huvitavat turismialast infot.

„Selline originaalne ja suurepärane ettevõtmine on Inglismaal esmakordne ja olen kindel, et see leiab väga palju positiivset vastukaja ning tagasisidet“ ütleb Hannah’i mänedzer Alister Jamieson teisipäeval ilmuvale UK muusikaväljaandele Music Week. „Hannah on oma kodumaa üle väga uhke ning initsiatiiv selline ajaleht toota tuli tema poolt. Oma muusika ja loomingulisusega, oma ilu, positiivsuse ja edasipüüdlikkusega siin Inglismaal üht väikest riiki reklaamida on väga julge samm, millega kahjuks Eesti Turismi edendav ettevõte ei liitunud – seega, on ajaleht ainult Hannah’i algatusel ja finantsidel toetuv ettevõtmine.“ lisab Jamieson.

Ajalehti jagavad mitmed kümned Hannah’i spetsiaalselt kujundatud t-särke, veste ja mütse kandvad lehepoisid, lisaks näeb kesklinnas juba varahommikul kella seitsmest lehti jagamas ka Hannah’it ennast.

Erilist märkimist väärib ajalehe lugejamäng, mis sõidutab õnnelikud briti võitjad keset Muhumaa kadakaid, kaunisse Pädaste mõisa. Lugeja küsimus puudutab lauljatari kinnaste värvi, mida ta kannab oma uues muusikavideos.

Hannah’i uue singli „Shadow On The Wall“ ametlik video jõudis youtube’i ja Hannah‘i kodulehele www.hannahsite.com täna.

Hea uudis on ka kõigile Gossip.ee lugejatele. Nimelt hakkas Hannah sellest nädalast ekslusiivset blogi pida ja ei kuskil mujal kui Gossip.ee portaalis! Hannahi esimest blogi sissekannet näete SIIT

 Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service