Reklaam:Alice Järvet Gossip.ee-le: “Kriisiperioodid on väga head, sest nad toovad paratamatult endaga kaasa muutused”

Saates “Selgeltnägijate tuleproov” skeptiku rolli täitev Alice Järvet on tähtkujult Jäär. Horoskoope Alice ei usu aga endasse ja loodusesse see-eest küll. “Hetkel naudin sügise värve ja lõhnu, olen loodusega tihedas seoses, eks see väljendub ka meeleoludes, samuti naudin viimaseid võttepäevi, oma sõpru ja perekonda. Tänu saate tegemisele olen avastanud loomingulisuse iseendas ja tegelen selle avaldumise vormi rahumeelse avastamisega,” räägib Alice Gossip.ee-le.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Tähtkujult olen Jäär. Ma arvan, et ei klapi ja väga lihtsal põhjusel, ma nimelt ei usu horoskoopidesse. Arvan, et inimese iseloomustust ei saa järeldada ainult sünnihetkel valitseva mis iganes seisu järgi, see on välja kujunenud hoiakutest, perekondlikust taustast, sotsiaalsest sfäärist ja on olnud hetki, kus väljakujunenud hoiakutest on olnud hädavajalik jõuga lahti murda, et eluga edasi liikuda. See kindlasti muudab inimest. Nii, et minu arvates oleks igav hinnata inimest horoskoobi järgi, inimene on palju sügavam, huvitavam ja mitmetahulisem.

Aga mida arvate astroloogiast? Olete uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.?
Astroloogilisest kaardist ei tea ma suurt midagi, aga arvan, et kunagi pubekana sai horoskoope loetud. Vaatan seda ka oma tütre pealt, seda võib seletada noore inimeses vajadusega leida toetuspunkte oma otsustele ja tegemistele väljaspoolt iseennast.

Kas loete vahel ka täiskasvanuna lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?
Ei, sellised tegevused jäävad minust kaugemale.

Rääkides veel tähtkujudest. Mis te arvate, kuidas klapib teie tähtkuju teie lähedaste tähemärkidega?
Ei oska öelda kuidas tähtkuju klapib, tean kuidas ma ise klapin. Üritan eluga ise hakkama saada, armastan lähedasi ja olen avatud ning siiras, proovin mitte anda hinnanguid ja olen olemas.

Mida arvate ennustajatest?
Olen kasvanud Rakveres ja sealt mäletan mustlasi, kes kopikate eest lastele tulevikku kuulutasid. Samuti mingeid kaardimoore ja feng shui spetsialiste.

Kas olete ise kunagi nende juures käinud?
Mulle on koju Nõmmele sattunud üks proua, kes hakkas pendliga mööda maja ringi käima ja soovitas tohutuid ümberkorraldusi. Aga võtsin seda kui head huumorit, ega lasknud ennast häirida ja mööbel ning muud elemendid jäid ikka nendele kohtadele, kuhu nad minu arvates sobivad kõige paremini. Samas, mingi veesoonte värk vist töötab. Mu vanemad kasutasid Hiiumaa suvekodus kaevu ja maja kõige sobivama asukoha leidmise jaoks ühe kohaliku külamehe soovitusi.

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda teie?

Usk on ikka, aga see ei ole seotud ühegi eksisteeriva religiooni lahuga. Siinkohal on hea tuua näiteks ühe armsa sõbra mõte, et ära klammerdu läinud rongi külge, vaid suuna pilk uuele, saabuvale. Mõtlesin selle üle ja täiendaksin seda, et just see vaikuse hetk, mis on rongide lahkumise ja saabumise vahel, sisaldab endas vastuseid jaküsimusi, kui oskad, julged ning tahad neid kuulda. Teisisõnu kirjutab sellest Eckhart Tolle oma raamatus “Siin ja praegu. Kohaloleku jõud”

Olete te kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?
Ma arvan, et kõik inimesed on erilised, lihtsalt erilisuse avaldumise vormid on erinevad. Tean, et kriisiperioodid on väga head, sest nad toovad paratamatult endaga kaasa muutused, selleks ei pea ennustaja ega selgeltnägija olema. Peab olema sisemiselt julge, et nende saabuvate muutustega silmitsi seista, sest ainult muutumises on areng ja kui on areng, siis ta üldjuhul on ikka positiivses suunas. Aga inimeste häda tihtipeale ongi see, et ei julgeta muutustega silmitsi seista, kardetakse. See on põhjus, miks ei julgeta lahkuda mitterahuldavast abielust-kooselust, miks satutakse sõltuvusse mõnuainetest, miks välditakse lähedust. Nii et jah, iseendaga silmitsi seismine võib olla hirmutav, aga seda ei tohi karta, sest elu on liiga ilus, et seda kurvalt pealt vaadata.

 

Loe lisaks:
JÄÄR e. Aries (21. märts – 20. aprill)

Jäär on sodiaagi esimene märk. Ta sümboliseerib sündi, nagu Kalade märk sümboliseerib surma ja teadlikkust hinge igavesest eksistentsist. Kuid Jäär on teadlik vaid iseenda olemasolust. Esmatähtsad on tema isiklikud vajadused. Kui Jäärale kargab pähe mõni idee või tekib vajadus oma südant puistata, siis võib ta teile ilma vähemagi piinlikkusetundeta kas või kell neli öösel helistada. Seejuures ei suuda ta mõista, miks te ärkvel ei ole ja ei taha teda kuulata.Tema ju ei maga! Ta on meelsasti nõus teile kinkima oma naeratusi ja osutama teile teisigi teeneid, kui olete nõus rahuldama tema vajadusi.

Jääras pole kübetki kavalust, ja selliseks jääb ta elu lõpuni. Ta usub kõike kogu südamest. Ta komistab ja kukub, ajab ennast püsti ja proovib uuesti. Jäär usub homsesse ja oskab unistada, kuid valetamisega ei saa ta eriti hakkama. Jäära pilk rändab mööda tuba harva närviliselt ringi. Kui ta oma silmad teist ära pöörab, pole ta teiega vestlemisest enam huvitatud.

Jäär eelistab kas töötada omaette või olla ametis, kus saab olla liidripositsioonil. Kindlaks Jäära tundemärgiks on ka pillav suuremeelsus ja vabameelne suhtumine nii aja kasutamisse kui ka materjaalsetesse asjadesse. Jäära tähtkuju all sündinutest võivad saada head arstid, eriti kirurgid. Head väejuhid ja ajakirjanikud. Võivad töötada edukalt administraatoritena ja riigimeestena, kuid sealjuures segab neid despootlikkus ja diplomaatilise ande puudumine. Selle tähtkuju all sündinud naised omandavad peaaegu alati kindla elukutse, mis on tihti meeste eriala. Perekonnas on nad oma meestele diktaatoreiks ja tahavad mängida peaosa.

Jäära tähtkuju all sündinud on tugeva iseloomuga, võimukad ja teotahtelised inimesed. Nad tahavad edasi jõuda, eesotsas sammuda, juhtida ja juhatada teisi. Kuid selle tähtkuju all sündinud kalduvad tihti liialdustesse, kuid tegutsevad impulsiivselt. Nad on teadlikud oma isiksuse väärtuses ja loodud rändajaiks, teiste julgustajateks. Kuid puudu tuleb püsivusest ja see teeb nad kärsituiks. Selle tähtkuju all sündinud ei lase ennast kergesti juhtida, kuid kui teine on tugevam, mängivad nad silmakirjalikult teist osa, kuigi seda hea meelega ei tee. Puudub täielikult anne diplomaatiaks. Pea on alati täis plaane ja mõtteid, kuid täide saadavad neist väheseid liigse kärsituse ja püsimatuse tõttu. Headeks omadusteks on julgus, ka hulljulgus, rüütellikkus, uhkus, vabadusearmastus. Kiire reaktsiooniga.

Vaatamata tervele välimusele, on Jäära tähtkuju all sündinutel alati nõrk närvisüsteem. Neil on elus vahelduv õnn. Nad on elus väga armukadedad ja olenevalt sellest on nende armuelu intensiivne, kuid suhteid pidada on keerukas. Meestel, kes on sündinud Jäära tähtkuju all, on edu naiste juures, kuid reeglina on nad halvad perekonnainimesed. On tihti rohmakad ja jämedad. Kui aga abielu partner on küllalt tark ja diplomaatiline, võib hiljem kooselu kulgeda isegi hästi.

Tänu oma jõulisele optimismile lang
eb Jäär nagu teiste tulemärkide esindajad Lõvi ja Amburgi harva krooniliste ja pikalt kestvate haiguste ohvriks. Tulemärgid on aga rohkem vastuvõtlikud tormiliselt kulgevatele haigustele, nagu kõrge palavik, äge nakkus, rabandus, kõrge vererõhk jms. 

Jäär ei ole õel. Ta ainult usub siiralt, et oskab kõike teistest paremini teha. Oma loomuse tõttu ei suuda ta passiivseks kõrvaltvaatajaks jääda, kui näeb kedagi kobamisi ja komistades oma eesmärgi poole liikumas. Laske tal valida raha ja kuulsuse vahel, ning ta valib alati viimase. Ta on küll rahast huvitatud täpselt sama palju kui iga teinegi, kuid aust ja kuulsusest on ta huvitatud mõne pügala jagu rohkem. Jääral on kombeks isepäiselt äkkotsuseid vastu võtta. Jäära vihahoog võib olla küll kõuekärgatusena vali, kuid enne kui te taibatagi jõuate, särab ta taas naerda.

Jääral on sedavõrd suur veenmisjõud, et rahva ees esinedes kütab ta ülesse lisaks rahvale ka enda ja paneb nii enda kui teised oma sõnu kahtlematult uskuma. Võite kohata mõnda üksikut Jäära, kes on häbelik, kuid te ei kohta iialgi Jäära, kes on ebakindel oma eesmärgis ja ei tea, mida ta tahab.

Kuulsad Jäärad läbi ajaloo:
Dean Acheson, Otto von Bismarck, Marlon Brando, Charles Chaplin, Ilka Chase, Julie Christie, Joan Crawford, Bette Davis, Thomas Dewey, Bernard Gimbel, Harry Houdini, Henry James, Thomas Jefferson, George Jessel, Nikita Hru?t?ov, Clare Boothe Luce, Henry Luce, Eugene McCarthy, Andrew Mellon, J.P. Morgan, Wayne Newton, Lily Pons, Joseph Pulitzer, Simone Signoret, Harold Stassen, Leopold Stokowski, Gloria Swanson, Lowell Thomas, Arturo Toscanini, Peter Ustinov, Vincent Van Gogh, Werner von Braun, Tennessee Williams jne.

 Õnnenumbrid: 1, 10, 19, 28, 37, 46, 55
Värv: Punane
Mõjutav planeet: Marss
Element: Tuli
Õnnepäev: Teisipäev
Õnnekivi: Rubiin, teemant
Metall: Raud
Lilled / taimed: Kurereha, kuslapuuReklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service