Reklaam:Airi Ilisson Gossip.ee-le Austraaliast: “Minu puhul kehtib väide, et mis silmist, see südamest.”

Ajakirjanik Airi Ilisson õpib Austraalias Brisbane ülikoolis. “Austraaliasse sattusin rändama, ning see mitmepalgeline maa köitis mind sedavõrd, et avaldasin hiljuti raamatu “Minu Austraalia”. See pajatab kängurudest, eneseotsingutest ja paljust muust, mida üks maailmas ringi seiklev noor naine kogeda võib,” räägib särav ja tore Airi, mis hetkel teoksil. Vaatame ka, mida vastab ta meie rubriigi “Horoskoop” küsimustele.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Olen sõnnipoolne Jäär ja võib julgelt tõdeda, et minus on tähtkuju jooned selgelt eristatavad. Et oma tahtmist saada, olen täiesti võimeline peaga vastu seina jooksma (ja kahjuks mitte üks kord järjest!). Kui midagi ette võtan, või lubaduse annan, siis viin selle ka üldjuhul lõpule. Tähtkujule omaselt on minuga lihtsam hakkama saada neil, kes oskavad “südamesse tungida”. Tugev jõud jätab mu üldjuhul külmaks, teeb veel vihasekski, ja ärgitab vastupanule. Kui aga on küsimus selles, et nõrgemale tehakse liiga, siis olen iga hetk valmis õiguse eest välja astuma. Tähtkujule omaselt pole ma kuigi sageli tõbine. Aga kui mõni haigus maha murrab, siis ikka korralikult!

Ega ise märkagi, et oleksin hullult põikpäine, aga mu abikaasa ütleb küll, et kui vahel on oma tahtmist saada tarvis, siis lähen kasvõi üle inimeste või jäära kombel vasemale-paremale puksides, et laastupuru lendab.

Kas olete astroloogia vastu ka suuremat huvi tundnud, uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.?
Loen huviga astroloogilisi raamatuid ja leian sealt sageli nii enda kui oma tuttavate käitumisele selgitust. Astroloogilise kaardi uurimiseni pole jõudnud.

Kas ja kui palju te tähemärkidesse ja horoskoopidesse üldse usute? Kas loete näiteks lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?
Lehesabasid võtan rohkem huumoriga (pole ju eriliselt võimalik, et kõik maailma jäärad ühel päeval miljoni võidavad, vm, nagu leht lubab). Naisteajakirjade suhtehoroskoobid – oleneb, kes kirjutab. Uurin ja eriti kui inimene on usaldusväärne, siis võtan teadmiseks. Suuremate ettevõtmiste jaoks taevamärke ei vaata; ilmselt olen liiga praktiline tüüp, et puhtalt neile lootma jääda.

Kuidas klapib teie tähtkuju teie lähedaste tähemärkidega? On teil mõni eluline näide stiilis “täpselt nagu horoskoobis!”
Läbi elu pole mul eriliselt vedanud Skorpion-meestega. Kui mõni ütleb, et on Skorpion, tähendab see selgelt punast hoiatustuld. Mul on halbu kogemusi, kuidas selle tähtkuju esindajad koguvad oma mõtted ja vindumised enesesse. Olen liiga otsekohene, et mõista, kuis saab mitu kuud hiljem väita, et. a la “aga sa ju ise ütlesid!” Minu puhul kehtib väide, et mis silmist, see südamest. Või et, kes vana asja meelde tuletab, sel…

Meeste puhul sobivad alati Vähjad – ilmsesti oleme nagu tuli ja vesi, üks pakatab ideedest ja teine kaalutleb-jahutab.

Alati saan hästi läbi Kaksikute ja Jääradega. Mitmel puhul on olnud, et saan inimesega tuttavaks, ning peatselt tean küsimatagi, et ta on Jäär. Neil on uhke rüht ja nakatavalt otsekohene ellusuhtumine… Ühtekuuluvustunne, mis muud.

Mida arvate ennustajatest? Kas olete ise kunagi nende juures käinud?
Natuke kardan selgeltnägijaid, sest usun, et tugevate jõududega mängimine tekitab sõltuvust – parem hoida neist eemale ja oma pea selge. Mul pole ka eriti häid kogemusi. Kord käisin oma sõbra sõbra pool, kes oli ennustaja. See, mis ta mulle ütles, läks hästi südamesse. Aegu hiljem kuulsin suvaliselt inimeselt, et too ennustaja ütles talle täpselt samasugused sõnad!

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda teie?

Usun India imemeest Sai Babat, vanade aegade mälestuseks!

Olete te kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?
Mõne üksiku inimesega on tõesti hästi tugev kontakt. Mul on juba aastaid üks tuttav, hästi andekas ja positiivse auraga kunstiinimene, kes kaob kuudeks-aastateks, ja ma ei mõtle ta peale. Kuni näen teda hästi selgelt unes. Või tuleb tugevalt pähe mõte, et mis ta nüüd teeb ja tahaks teda näha. Garanteeritud, paari-kolme järgneva päeva jooksul kuulen temast! Ja nii on see olnud kogu aeg. Ei tea, äkki on hoopis temal tugevad võimed, ja kui ta mu peale mõtleb, siis tunnetan selle ära?!

 

Loe lisaks:
JÄÄR e. Aries (21. märts – 20. aprill)

Jäär on sodiaagi esimene märk. Ta sümboliseerib sündi, nagu Kalade märk sümboliseerib surma ja teadlikkust hinge igavesest eksistentsist. Kuid Jäär on teadlik vaid iseenda olemasolust. Esmatähtsad on tema isiklikud vajadused. Kui Jäärale kargab pähe mõni idee või tekib vajadus oma südant puistata, siis võib ta teile ilma vähemagi piinlikkusetundeta kas või kell neli öösel helistada. Seejuures ei suuda ta mõista, miks te ärkvel ei ole ja ei taha teda kuulata.Tema ju ei maga! Ta on meelsasti nõus teile kinkima oma naeratusi ja osutama teile teisigi teeneid, kui olete nõus rahuldama tema vajadusi.

Jääras pole kübetki kavalust, ja selliseks jääb ta elu lõpuni. Ta usub kõike kogu südamest. Ta komistab ja kukub, ajab ennast püsti ja proovib uuesti. Jäär usub homsesse ja oskab unistada, kuid valetamisega ei saa ta eriti hakkama. Jäära pilk rändab mööda tuba harva närviliselt ringi. Kui ta oma silmad teist ära pöörab, pole ta teiega vestlemisest enam huvitatud.

Jäär eelistab kas töötada omaette või olla ametis, kus saab olla liidripositsioonil. Kindlaks Jäära tundemärgiks on ka pillav suuremeelsus ja vabameelne suhtumine nii aja kasutamisse kui ka materjaalsetesse asjadesse. Jäära tähtkuju all sündinutest võivad saada head arstid, eriti kirurgid. Head väejuhid ja ajakirjanikud. Võivad töötada edukalt administraatoritena ja riigimeestena, kuid sealjuures segab neid despootlikkus ja diplomaatilise ande puudumine. Selle tähtkuju all sündinud naised omandavad peaaegu alati kindla elukutse, mis on tihti meeste eriala. Perekonnas on nad oma meestele diktaatoreiks ja tahavad mängida peaosa.

Jäära tähtkuju all sündinud on tugeva iseloomuga, võimukad ja teotahtelised inimesed. Nad tahavad edasi jõuda, eesotsas sammuda, juhtida ja juhatada teisi. Kuid selle tähtkuju all sündinud kalduvad tihti liialdustesse, kuid tegutsevad impulsiivselt. Nad on teadlikud oma isiksuse väärtuses ja loodud rändajaiks, teiste julgustajateks. Kuid puudu tuleb püsivusest ja see teeb nad kärsituiks. Selle tähtkuju all sündinud ei lase ennast kergesti juhtida, kuid kui teine on tugevam, mängivad nad silmakirjalikult teist osa, kuigi seda hea meelega ei tee. Puudub täielikult anne diplomaatiaks. Pea on alati täis plaane ja mõtteid, kuid täide saadavad neist väheseid liigse kärsituse ja püsimatuse tõttu. Headeks omadusteks on julgus, ka hulljulgus, rüütellikkus, uhkus, vabadusearmastus. Kiire reaktsiooniga.

Vaatamata tervele v&auml
;limusele, on Jäära tähtkuju all sündinutel alati nõrk närvisüsteem. Neil on elus vahelduv õnn. Nad on elus väga armukadedad ja olenevalt sellest on nende armuelu intensiivne, kuid suhteid pidada on keerukas. Meestel, kes on sündinud Jäära tähtkuju all, on edu naiste juures, kuid reeglina on nad halvad perekonnainimesed. On tihti rohmakad ja jämedad. Kui aga abielu partner on küllalt tark ja diplomaatiline, võib hiljem kooselu kulgeda isegi hästi.

Tänu oma jõulisele optimismile langeb Jäär nagu teiste tulemärkide esindajad Lõvi ja Amburgi harva krooniliste ja pikalt kestvate haiguste ohvriks. Tulemärgid on aga rohkem vastuvõtlikud tormiliselt kulgevatele haigustele, nagu kõrge palavik, äge nakkus, rabandus, kõrge vererõhk jms. 

Jäär ei ole õel. Ta ainult usub siiralt, et oskab kõike teistest paremini teha. Oma loomuse tõttu ei suuda ta passiivseks kõrvaltvaatajaks jääda, kui näeb kedagi kobamisi ja komistades oma eesmärgi poole liikumas. Laske tal valida raha ja kuulsuse vahel, ning ta valib alati viimase. Ta on küll rahast huvitatud täpselt sama palju kui iga teinegi, kuid aust ja kuulsusest on ta huvitatud mõne pügala jagu rohkem. Jääral on kombeks isepäiselt äkkotsuseid vastu võtta. Jäära vihahoog võib olla küll kõuekärgatusena vali, kuid enne kui te taibatagi jõuate, särab ta taas naerda.

Jääral on sedavõrd suur veenmisjõud, et rahva ees esinedes kütab ta ülesse lisaks rahvale ka enda ja paneb nii enda kui teised oma sõnu kahtlematult uskuma. Võite kohata mõnda üksikut Jäära, kes on häbelik, kuid te ei kohta iialgi Jäära, kes on ebakindel oma eesmärgis ja ei tea, mida ta tahab.

Kuulsad Jäärad läbi ajaloo:
Dean Acheson, Otto von Bismarck, Marlon Brando, Charles Chaplin, Ilka Chase, Julie Christie, Joan Crawford, Bette Davis, Thomas Dewey, Bernard Gimbel, Harry Houdini, Henry James, Thomas Jefferson, George Jessel, Nikita Hru?t?ov, Clare Boothe Luce, Henry Luce, Eugene McCarthy, Andrew Mellon, J.P. Morgan, Wayne Newton, Lily Pons, Joseph Pulitzer, Simone Signoret, Harold Stassen, Leopold Stokowski, Gloria Swanson, Lowell Thomas, Arturo Toscanini, Peter Ustinov, Vincent Van Gogh, Werner von Braun, Tennessee Williams jne.

 

Õnnenumbrid: 1, 10, 19, 28, 37, 46, 55
Värv: Punane
Mõjutav planeet: Marss
Element: Tuli
Õnnepäev: Teisipäev
Õnnekivi: Rubiin, teemant
Metall: Raud
Lilled / taimed: Kurereha, kuslapuuReklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service