Hüpnoterapeut Michael Newton: Me valime endale ise keha vastavalt eluülesandele

Michael Newton on hüpnoterapeut ja paljude hinge olemust, reinkarnatsiooni, hüpnoosravi ja elude vahelist perioodi puudutavate raamatute autor. Oma karjääri jooksul hüpnoterapeudina on ta jõudnud eelmiste elude uurimiseni ja teinud põnevaid avastusi surmajärgse elu kohta.

Videointervjuudes (vt all) arutleb Newton muu hulgas vaimumaailma olemuse, nn hingede gruppide ja unenägude teemal. Tema teooria kohaselt on olemas noored ja vanad hinged. Noored hinged on hüpnotisööri kogemuse järgi sellised, kes ei soovi pärast surma oma kehast lahkuda, vaid jäävad oma keha juurde ning on kohal ka matustel. Vanad hinged seevastu mõistavad ühe etapi lõppemist ning siirduvad edasi. Siiski on mõlemal juhul hingedele omane see, et nad soovivad lähedasi nende leinas aidata, saates neile lohutavaid mõtteid.

Newton ütleb, et enne sündi antakse hingele valida ühe kuni mitme keha vahel. Nende hulgast valib hing koostöös hingesugulaste ja kaitsevaimudega endale keha, mis tema eluülesandega kõige paremini kokku sobib. Teisisõnu, me valime ise endale just sellised kehad, sest need teenivad meid kõige tõhusamalt.

Samal ajal, kui Maal oleme otsustanud oma retke sooritada inimkehas, võime mõnel teisel planeedil olla näiteks lendavad olendid või veealused kõrgemat intelligentsi esindavad olendid või hoopis gaasi, tule või vee element.

 Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service