Reklaam:Millised telesaated on vaatajate seas kõige popimad?

Kanal 2 hittsaade „Selgeltnägijate tuleproov“ püstitas sügishooaja vaadatavusrekordi, kogudes eelmisel nädalal telerite ette 253 000 vaatajat. „Selgeltnägijate tuleproov“ on juba kolmandat nädalat järjest – ehk siis esimesest saatest peale – Eesti vaadatuim teleprogramm.

TNS Emor teleauditooriumi mõõdikuuringu andmetel vaatas „Selgeltnägijate tuleproovi“ eelmist, kolmandat osa 253 000 inimest. Läinud hooajal suutis sellest enamat ainult selgeltnägijate finaalsaade. Müstiline tuleproov jätkub Kanal 2s sellel neljapäeval kell 20.30.

Eelmine nädal oli väga edukas ka teistele Kanal 2 saadetele. Kümnest vaadatumast saatest seitse olid Kanal 2 omad. „Võsareporter“ (243 000 vaatajat) kogus oma selle sügise kõrgeima reitingu ja komöödiasari „Eestlane ja venelane“ tegi 217 000 vaatajaga enda läbi aegade parima
tulemuse.

Hooaja seni suurima vaatajaarvu kogusid ka krimisari „Kelgukoerad“ (208 000 vaatajat), Tuuli Roosma „Saladused“ (205 000), Jõekalda ja Margna seiklussaade „Kaks kanget Lõuna-Ameerikas“ (153 000) ja Hannes Võrno poliitikasaade „Luurekeskus“ (132 000). Eduka stardi sai Ott Kiivika lõbus eksperimendisaade „Sinu küljes kinni“, mis 142 000 silmapaariga edestas samal ajal eetris olnud ETV vestlussaadet „Mida teie arvate?“ ja TV3 telemängu „Võta või jäta“.

TNS Emori andmetel on Kanal 2 uudistemagasinid „Reporter“ ja „Reporter+“ juba mitmendat nädalat järjest Eesti vaadatumad uudisteprogrammid, edestades nii „Aktuaalset kaamerat“ kui „TV3 uudiseid“.


Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service