Registreeri ennast Moedepoo’le

OHMYGOSSIP — Taas on möödunud aasta, täis huvitavaid ja põnevust pakkuvaid moe- ja disainialaseid sündmusi. Seega aeg uueks Moedepooks küps. 15. jaanuaril algas registreerumine moeüritusele „Moedepoo 2013“ ning kestab 28.veebruarini.

Moedepoo on  noorte moekunstnike moeshow, mis toimub neljandat korda. Moeüritus toimub pealinnas juba 6. aprillil ja tõotab tulla varasematest kordadest suurem ning põnevust pakkuvam, sest osalejaid tuleb kohale isegi Saare- ja Hiiumaalt. Samuti on välja pannud auväärt sponsorid mitmeid auhindu ja kingitusi. Loomulikult ei puudu ürituselt austatud žürii, kelle ülesandeks on valida võitja.

Selleks, et osaleda Moedepool, tuleb noortel moeloojatel saata esmalt e-mail osalemissooviga: moedepoo@gmail.com.

Moeürituse peakorraldaja Mattis Meekleri sõnab: ”Noortel moeloojatel peab olema võimalus karjääri alustada ja loomingut demostreerida ning Moedepoo on selleks ideaalne koht. Samuti kasvab Moedepoo samm-sammult edukamaks, suuremaks ja kvaliteetsemaks moeshowks Eestis. Meil on vähe selliseid moeüritusi, kus puuduvad loomingut piiravad reeglid ja tingimused. Moedepoole on oodatud kõik – algkooli õpilasest tudengiteni.”

Moedepoo asjadel saab silma peal hoida:
Facebookis (www.facebook.com/moedepoo)


Tags assigned to this article:
Mattis MeeklerMoedepoo

Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service