Reklaam:

Eesti muusikaauhindade” galat juhivad Tanel Padar ja Eda Ines

OHMYGOSSIP — 14. veebruaril Nokia kontserdimajas toimuvat Eesti muusika suurimat auhinnatseremooniat juhtivad Tanel Padar ja Eda Ines Etti. “Eesti Muusikaauhinnad” galaõhtul esinevad eelmise aasta väljapaistvamad artistid ning kohal on suur osa Eesti muusika- ja meelelahutustööstusest.

“Eesti Muusikaauhindadel” astuvad õhtujuhi rollis juba läbi aastate üles põnevad duetid. Nii on auhinnagalat juhtinud Lenna koos Mihkel Rauaga, Ivo Uukkivi koos Taavi Eelmaaga, Krista Lensin koos Alari Kivisaarega, Koit Toome koos Aigi Vahinguga ning mitmed teised.

Seekordne duo koosneb kahest eesti tipplauljast, kes on ühed enim “Eesti Muusikaauhindu” võitnud artistid. Tanel Padar on läbi aastate võitnud kokku 12 auhinda, Ines on tulnud võitjaks kuuel korral.

Üles astuvad ka Iiris, Tenfold Rabbit, Ott Lepland, Põhja-Tallinn, Tiger Milk ja Vaiko Eplik. Muusikaauhinnad 2013 antakse välja 16. kategoorias. Iiris kandideerib koguni viies kategoorias ning Marten Kuningas, Ott Lepland, Põhja-Tallinn ja Vaiko Eplik neljas kategoorias.


Tags assigned to this article:
Eesti muusikaauhinnad

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service