Reklaam:Francis Goya ja Tallinna Kammerorkester annavad Nokia Kontserdimajas kontserdi

Maailmakuulus kitarrivirtuoos Francis Goya esineb 10. oktoobril kell 19:00 Tallinnas, pidades uues Solarise keskuses avatava Nokia Kontserdimaja esimese avaliku kontserdi.

Eesti publiku südamed võitnud Goya esineb Põhjamaade moodsaimas saalikompleksis kavaga, mis kannab nime “Muinaslugu muusikas“. Lisaks artisti loominguparemikule tuleb ettekandmisele 12 Raimond Valgre pala Eestis lindistatud plaadilt “Please To Meet You, Mr. Valgre”. Nokia Kontserdimaja poolt korraldatud kontserdil saadab kitarrivirtuoosi Tallinna Kammerorkester.

Francis Goya, kodanikunimega Francis Weyer, on sündinud Belgias muusikute perekonnas ja alustas kitarrimängu erinevates rokkbändides juba 16 aastaselt. Goya professionaalse muusiku karjäär sai alguse 1970. aastal, kui ta lõi koos vennaga soul bändi The Jivaros ning hakkas koos töötama maailma mastaabis juba tuntud artistidega nagu Demis Roussos, Barry White ja Vicky Leandros.

1975. aastal sai Francis Weyerist sooloartist Francis Goya, kelle kiire karjäär sai alguse pärast esikplaadi „Nostalgia“ ilmumist, mis murdis kuld- ja plaatinaplaadi staatusesse nii Euroopas, Aasias kui ka Lõuna-Ameerikas. 1980ndatel eksperimenteeris Goya erinevate orkestritega ning kujunes välja Goyale omapärane meloodiline, tundeküllane ja päikesest särav stiil. Goya on andnud välja 50 albumit, mida on müüdud maailmas kokku lausa 20 miljonit eksemplari.

Nokia Kontserdimaja valmib kultuuri- ja vabaajakeskuses Solaris, kus hakkavad muu hulgas asuma kinokompleks, väärtfilmikeskus, kunstigalerii, mitmed kohvikud, restoranid ja kauplused. Solarise keskus ja Nokia Kontserdimaja saavad koduks Pimedate Ööde Filmifestivalile ning Vanemuise muusikalidele – esimene muusikal Evita esilinastub kontserdimajas tänavu 27. novembril. Teadaolevatest suurüritustest toimub 2010. aastal Nokia Kontserdimajas Euroopa filmitööstuse tähtsündmus – European Film Academy Awards ning samal aastal annavad peatselt avatavas saalis kontserdi New Yorgi sümfoonikud. Samuti on aastateks 2010-2012 tehtud juba mitmeid kontsertide-, teatrietenduste- ja konverentsibroneeringuid.

Vaata lisaks: http://www.kontserdimaja.ee

Vanusepiirangut ei ole.
Soodustusi ei ole.
Kehtiv pilet peab olema igal kontserdikülastajal, k.a. sülelapsel.
Ratastoolikohad asuvad I rõdul viimase rea taga.
Sissepääs ratastooliga: I tasandi peauste kõrval asuv sissepääs või lift parklakorruselt.
Eelmüügi lõpp Piletilevis 10.10.09 kell 18:00.
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal kell 18:00-19:00.
Uksed avatakse kell 18:00.
Algus kell 19:00, vaheaeg 30 minutit, orienteeruv lõpp 21:00.
Foto- ja videokaamera – ei ole lubatud.Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service