Reklaam:Artjom Savitski Ohmygossip´ile: Kui saade lõpeb, siis see “showbusiness” ei näi enam üldse nii roosiline

Oma esimese albumiga tegelev Artjom Savitski räägib Ohmygossip´ile, et peale saate lõppu saabub argipäev: “Kui saade lõppeb, siis see “show business” ei näi enam üldse nii roosiline.” Samas lisab noormees, et “Eesti otsib superstaari” on ideaalne koht oma talendi näitamiseks.

Artjom Savitski, kuidas teie suvi möödus ja mida põnevat tegite?
Suvi oli mul väga õnnestunud, võib öelda, et üks parimaid. Kõike oli küllaga: esinemisi, puhkust ja aega sõprade jaoks. Tänu esinemistele sai palju mööda Eestimaad ringi sõidetud ja erinevaid paiku nähtud – sain jälle kinnitust, et Eesti on looduse poolest ikka üks kuradima ilus koht. Kahju muidugi, et suveilma oli vähe, kuid õnneks sain juuni alguses paartuhat kilomeetrit lõuna pool ära käia ja laadidada oma patareid päikesest täis.

Millised on teie plaanid lähemal ajal ja milliseks kujuneb teil aastavahetuse periood esinemiste osas, kus te esinete?
Plaanidest niipalju, et tegelen hoogsalt oma esimese albumiga. Kirjutan muusikat, sõnu ja salvestan stuudios.
Just hiljuti tuli välja ka mu järjekordne uus singel “Telefon on väljas”. Kõikide esinemiste kohta saab alati infot minu facebooki fännilehelt ja Twitterist.

Kes teile peamiselt laule kirjutab?
Muusikat kirjutan tavaliselt ise, vahel ka bändiga ja sõnade osas palusin varem abi mujalt. Nüüd lihvin oma lüürika kirjutamisoskust –
hiljuti ilmunud singel “Telefon on väljas” on jalatallast pealaeni minu omalooming: nii muusika kui sõnad on tulnud ühest sulest.

Kas vaatate ka nüüd “Eesti otsib superstaari” saadet ja kui vaatate, siis millised muljed teil sellest on?

Olen veidi jälginud ja eks kõige põnevam osa (finaalvoorud) alles algab. Kuid minu jaoks ei ole see enam nii huvitav, kuna kogu protsess on päriselus läbieelatud, nii kaamerate taga kui ka kaamerate ees. Üleüldiselt arvan, et see on väga hea võimalus noortele lauljatele enda talendi näitamiseks ja nime tegemiseks, kuid kindlasti ei tohi unustada, et tegemist on ainult saatega. Kui saade lõpeb, siis see “showbusiness” ei näi enam üldse nii roosiline.

 

Incorrect URL attribute defined
Tags assigned to this article:
Artjom Savitski

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service