Reklaam:Tallinna Loomaaia loomasõprade ringid alustavad tööd

Ka tänavu oktoobrikuus alustavad tööd Tallinna Loomaaia loomasõprade ringid, kuhu oodatakse nii eesti kui vene koolide õpilasi alates 4. klassist. Tublimatest saavad loomaaia ekskursioonijuhid.

Ringide eesmärgiks on kasvatada lastes loodusearmastust, anda põhjalikumaid teadmisi loodusest kogu tema mitmekesisuses, probleemidest ja loodust ähvardavatest ohtudest ning loomaaia osast nende lahendamisel.

Ringitunnid toimuvad kord nädalas argipäeva õhtupoolikuti või nädalavahetusel. Tund kestab orienteeruvalt 1,5 tundi. Loomaaia peakontori õpperuumides toimuvaid ringitunde täiendavad mitmed õppekäigud loomakollektsiooniga tutvumiseks; lisaks tehakse võimaluste piires ka praktilisi töid: käitumisvaatlusi, puuride sisustamist, tööd mikroskoobiga.

Veskimetsa ja Rebasemäe metsatukkade baasil on linnalastel hea võimalus tutvuda ka ümbritseva metsaelustikuga. Juhendajateks on metoodikud, lektorid ja teised loomaaia töötajad.

Tublimad loomasõprade ringi lapsed saavad õppida ekskursioonijuhtideks, kes loomaaeda külastajatele tutvustavad.

Kevadel lõpeb kursus ekskursiooniga Eesti loodusesse.

Ringitöö on tasuta ja selles osalemiseks on vajalik eelnevalt registreeruda telefonil 6943314. Samas saab ka infot tundide toimumisaegade kohta.

Esmakordselt ringidega liitujate esimene kokkusaamine toimub 6. oktoobril kell 17 Tallinna Loomaaia peakontoris (Haabersti peatus).


Tags assigned to this article:
huviringLoomaaed

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service