Reklaam:Annett Grossfeldt Gossip.ee-le: “Ma armastan kõiki loomi. Kui mul on halb tuju ja teen oma kiisule pai, ongi kohe parem olla.”

Kuidas hooldab juukseid üks Eesti kaunimate juuste omanik? “Mina ei tea juusest midagi. Ma käin kaks korda aastas juukseid lõikamas, et nad liiga pikad ei oleks. Mul on juustel enda loomulik värv ja ei ole pikendusi jne. Ma ei tee nendega mitte midagi. Ma võin soovitada patsikumme, neid on mul kodus ja kõikides käekottides – neid on mul igal pool,” räägib särav modell ja Haremi tantsutüdruk Annett Grossfeldt Gossip.ee-le.

Millised kasulikud tegemised-ettevõtmised katsud mahutada igasse päeva? Milliseid halbu harjumusi püüad välja juurida?
Praegusel ajahetkel otsustab mu elu minu tegemised minu eest. Ma reisin palju, just tulin Ibizalt, kus olin kolm kuud tööl ning nüüd on vaja siin palju tavatoimetusi teha. Hetkel üritan sõpru ja peret näha ning trenni teha. Kui halbadest asjadest rääkida, siis iga päev ma mõtlen, et täna ma shokolaadi ei söö – aga ikka söön! Ma olen magusahoolik.

Milliste aksessuaaridega armastad oma isikupära rõhutada? Milliste brändide rõivaid eelistad? Kus Sind kõige tõenäolisemalt shoppamas võib näha?
Aksessuaarid meeldivad mulle väga! Alati kannan kõrvarõngaid, sõrmust ja midagi peab käe ümber ka olema. Brände ma väga ei eelista, kulutan oma raha pigem reisimisele. Välismaalt saab igalt poolt ilusaid ja stiilseid asju. Tänavakaubandus on soojadel maadel super hästi arenenud ja käsitööd ma hindan kõrgelt. Aga, kui midagi peab välja tooma, siis mulle meeldivad massibrändid: Zara, Mango, Replay, Stradivarius, Diesel ja Monton. Eestis olles võib mind kõige sagedamini näha Viru Keskuses.

Mida Sa iial ei kannaks… Mis on kõige suuremad moeapsud, mis silma riivavad?
Issand, Hispaanias nägin ma ühte naist, kes kandis narmastega miniseelikut ja üleval oli sulgedega pluus. Oi, see oli kohutav! Ma arvan, et sulgi ja narmaid ei tohiks kokku panna. Vähemalt mitte nii, nagu tema seda tegi. Aga ma ei oskagi midagi spetsiaalselt välja tuua – tegelikult sobivad kõik asjad omavahel – tuleb lihtsalt proovida ja katsetada ja enne peeglisse vaadata. Kui on kellegi käest kodus küsida, enne uksest väljumist, et kas ma näen ok välja, siis tuleks seda teha.

Kas parfüümi piserdad endale pigem palju või pigem vähe? On sul välja kujunenud oma lemmikparfüüm?
Pigem vähe. Mulle meeldivad Carolina Herrera “On ice” ja Chanel “Coco” – mõlemad väga väga erinevad. Üks on suveks ja teine talveks.

Kui palju oled nõus kulutama juuksurile? Oskad ehk soovitada mõnda tõeliselt head juuksurit? Kuidas koduselt oma juukseid hooldad?

Oi, vot selle küsimuse võib ära jätta. Mina ei tea juusest midagi. Ma käin kaks korda aastas juukseid lõikamas, et nad liiga pikad ei oleks. Mul on juustel enda loomulik värv ja ei ole pikendusi jne. Ma ei tee nendega mitte midagi. Ma võin soovitada patsikumme, neid on mul kodus ja kõikides käekottides – neid on mul igal pool.

Kust saad positiivseid laenguid – mida soovitad teha-kuulata-külastada, et elule särtsu juurde saada? Mis oleks sinu nö “heaolu” retsept?

Oma positiivse laengu saan loomadelt! Ma armastan kõiki loomi. Kui mul on halb tuju ja teen oma kiisule pai, ongi kohe parem olla. Minu heaoluretsept on reisimine.


Tags assigned to this article:
Annett Grossfeldtrubriik "In&Out"

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service