Reklaam:Triinu Laurits Gossip.ee-le: “Minu lemmikaksessuaar on mu armas springerspanjel Dellu”

Realitisaates “Naabrist parem” paljude südamed võitnud kaunis Triinu Laurits moeapse ei seedi. Mis aga häirib teda kõige enam? “Maailma kõige nõmedam moeaps on minu meelest valged tossud ja mustad sokid,” räägib Triinu Gossip.ee-le. Vaatame, mida ta vastab teistele Gossip.ee uue rubriigi “In&Out” küsimustele.

Millised kasulikud tegemised-ettevõtmised katsud mahutada igasse päeva? Milliseid halbu harjumusi püüad välja juurida?
Kõige kasulikumad tegemised minu päevas on ilmselgelt hommikune hambapesu, korralik kõhutäis ja kui õnnestub, siis proovin ka ternni teha. Halvaks harjumisteks võib vist lugeda laiskust, võib või?!

Milliste aksessuaaridega armastad oma isikupära rõhutada? Milliste brändide rõivaid eelistad? Kus Sind kõige tõenäolisemalt shoppamas võib näha?
Minu lemmikaksessuaar on mu armas springerspanjel Dellu, kes on mul enamus võimalikust ajast kaasas. See siis võiks näidata, kui hea inimene ma olen, sest inimesed kes koeri ja muid loomi armastavad, ei saa ju pahad ja kurjad olla. Shoppamas vaevalt mind keegi näeb – kui ta just mu pereliige ei ole, kuna enamus shoppingust toimub täna juba interneti teel. Kui, siis vahelduseks jalutan Tasku kaubanduskeskuses nii kord kolme kuu tagant.

Mida Sa iial ei kannaks… Mis on kõige suuremad moeapsud, mis silma riivavad?

Maailma kõige nõmedam moeaps on minu meelest valged tossud ja mustad sokid, sokid siis veel õige kõrgele üles tõmmatud, niipalju kui annab!

Kas parfüümi piserdad endale pigem palju või pigem vähe? On sul välja kujunenud oma lemmikparfüüm?

Mul on paar kindlat lemmikparfüümi – Lancome “Hypnose”; Versace “Bright Christal” ja Nina Ricci “Premier Jour”. Lõhna kasutan tavaliselt hommikuti veidi peale piserdades, see juba selline sissekujunenud liigutus.

Kui palju oled nõus kulutama juuksurile? Oskad ehk soovitada mõnda tõeliselt head juuksurit? Kuidas koduselt oma juukseid hooldad?
Juuksuritega on sellised lood, et kuna mul on juuksed suhteliselt haprad, siis käin juuksuri juures väga väga harva, seda sellepärast, et kui ma palun juuksuril veidi otsi kohendada, siis lõppeb see sellega, et mul on alati poole vähem juukseid peas pärast – ja hakkan aga uuesti kasvatama neid. Oma juuste hooldamisega saan täiesti kenasti hakkama, kui vaja sirgendan, lokitan, värvin jne. Ehk siis rituaal ongi peamiselt juuste pesu ja kammimine ning hea maski kasutamine pikkadele juustele.

Kust saad positiivseid laenguid – mida soovitad teha-kuulata-külastada, et elule särtsu juurde saada? Mis oleks sinu nö “heaolu” retsept?
Mina isiklikult kogun häid laenguid metsas olles jalgrattaga sõites/hüpates – paneb adrenaliini kehas tööle ja tulemus on fantastiliselt ergutav – aga seda ei saa kindlasti kõigile soovitada. Soovitus teistele aga on: Minna kodust välja õue – hoida silmad lahti ja märgata lihtsaid ilusaid pisiasju.


Tags assigned to this article:
rubriik "In&Out"Triinu Laurits

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service