Noorkuu 15. Jõulukontserdid, külaline Rosanna Lints

Vokaalansambel Noorkuu tähistab selle aasta detsembris juba enda 15. juubelit. Nende aastate jooksul on ansambel näinud ja kogenud nii mõndagi, millest rahvale läbi laulude ja humoorikate lugude pajatada. Mitmete tunnustatud konkursside võidud, üle 600 esinemise enam kui 10 riigis, 9 albumit, kaks koosseisuvahetust, koostööprojektid enamike Eesti tuntud lauljate ja ansamblitega jne. Bändi „poistest“ on nende aastate jooksul sirgunud mehed, nende järeltulijatest saaks varsti kokku panna uue kvinteti ning Noorkuus laulmine on muutunud teatud mõttes elustiiliks.
 
Ansambel on detsembris toimuvate juubelikontsertide ettevalmistustega juba alustanud. Mitmed laulud ning seaded on töös ja osa ka salvestamisel. 90-minutiline kontsertprogramm sisaldab nii värsket loomingut, vanu hitte kui ka loomulikult ajakohaseid jõululaule. Publikut üllatatakse asjadega, mida vähemalt Noorkuu kontsertidel pole varem nähtud. Külalisesinejana astub üles ka Superstaari saates publiku südamed võitnud noor lauljatar Rosanna Lints, kes Noorkuu loomise aastal 1996. oli vaid 1-aastane! Kuna bändi kuulajaskond on väga lai, siis leiavad tükikese meelelahutust ja kvaliteetset muusikaelamust nii nooremad kui ka vanemad austajad.
 
15. juubeli aastal tähistab bänd veel ühte juubelit. Nimelt valmib jõuludeks Noorkuu 10-nes album – jõulualbum, mille sisu ka loomulikult juubelikontsertidel tutvustatakse.
 
* * *
 
Pileti hinnad vahemikus 9 € kuni 15 € (sõltuvalt toimumis- ja istekohast).
 
Lapsele kuni 7 a. on sissepääs tasuta, juhul kui istub piletiga saatja süles.
 
Sissepääs alates kell 18:30, kestus 2 tundi (vaheajaga).
 Fotoaparaat, kaamera – ei ole lubatud.
 Ligipääs ratastooliga – olemas.

T.27.12.2011 19:00 Pärnu kontserdimaja



Reklaam:







Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service