Reklaam:Viru Keskuses toimub moeüritus Fibit

Oktoobri esimesel nädalavahetusel 2.- 4. oktoobrini toimub Viru Keskuses traditsiooniline moeüritus FIBIT. 3.-4. oktoobril hõivab FIBIT Festivali Eri raames Viru Keskuse 2. korruse Eesti suurim moe- ja disainiturg. Oma loomingut pakuvad Eesti, Läti ja Soome noored disainerid, kelle lettidelt ja stangedelt leiab toppe, t-särke, kleite, kudumeid, kõikvõimalikke aksessuaare ja ehteid, aga ka näiteks keraamikat.

Viru Keskuse turundusjuhi Taivi Koitla sõnul on seekordse FIBITi täiustatud sisu ning uuendused asjade loomulikuks arenguks: “Oleme pidevas muutumises ning täiustame pakutavaid teenuseid parimate elamuste ning tippkvaliteedi nimel. Lisaks värvikatele elamustele soovime laiendada arusaama moest ning tutvustada külastajatele moe – ja disainimaailma erinevaid tahke,” selgitab Koitla, et ktoobris toimuv FIBIT Festivali Eri koondab enda alla varasemast oluliselt mitmekülgsema  tegevuse ning pakub etteasteid pea kõigil keskuse korrustel.

Oktoobri esimesel nädalavahetusel leiab pea igal Viru Keskuse korrusel aset erinev sündmus: Viru Keskuse aatrium on kõigil kolmel päeval moeetenduste päralt, kus esitletakse uusimaid moetrende aktuaalsetel elustiilitrendide teemal, nagu folkloor & elektroonika, teadlik ja vastutustundlik eluviis ning ajatu modernsus.

Avapäeva, 2. oktoobri reede õhtu toob aatriumisse värske Eesti brändi Tallinn Dolls uue kollektsiooni esitluse, mille autoriteks on Karolin Kuusik ja Liisi Eesmaa. Pühapäeval vallutavad lavalauad Eesti keskkoolide noored, kes Future Fibitil oma värskete moeideedega publikut võluvad.

Teise korruse vallutavad Eesti, Soome ja Läti disainerid, kes laupäeval ja pühapäeval pakuvad kasulikke tehinguid unikaal-disainiga. Festivali Moeturg on ühe korraldatest Mari Martini sõnul erakordne võimalus soetada lähinaabrite disaintooteid, mida Eestist ei ole võimalik osta. New Yorgis maalikunstnikuna kuulsust kogunud Martin Saar on Moeturul väljas oma T-särkide ja maikade kollektsiooniga ning peab üritust suurepäraseks võimaluseks oma tooteid tutvustada ja müüa.

Neljandal korrusel on avatud plaaditurg, kus lisaks muusikasõpradele ja DJ-dele on oodata kauplema Eesti plaadifirmad nii vinüülide kui ka CD-dega.

Moešõud panevad kokku stilistid Piret Puppart, Ester Kannelmäe ja Kenneth Bärlin. Lavastuse koordineerijaks on Oliver Soomets.

Viru Keskusesse, mida iga päev külastab ca 30 00 inimest, on koondunud üle 100 kaupluse ning teeninduskoha. Lisaks tuntumaid moebrände müüvatele kauplustele asuvad Viru Keskuses Baltikumi suurim raamatukauplus, ilupiirkond ning kaasaegne spordiklubi.

Moeturul on esindatud näiteks Kirill Safanovi ja Mariana Kolesniku bränd MAKI, ehete meister Einike Seiko, moedisainer Lilli Jahilo, keraamik Liisa Pähk ja paljud teised. Kohal on ka kauplus Namarie, noorte rühmitus PaperDolls, uus- ja taaskasutust propageeriv ReUse Republic ja Eesti Kunstiakadeemia kaubamärk HULA.

Moeturg avatakse laupäeval, 3. oktoobril, kell 12.00 ning asjad pakitakse kokku alles pühapäeval kell 18.00.

REEDE, 2. OKTOOBER

MOELAVA (aatrium)

16:00 Green is New Black (stilist Ester Kannelmäe)

16:30 Seasonless (Kenneth Bärlin)

17:00 Folktronic (Stilist Piret Puppart)

17:30 GUESS

18:00 MARC O’POLO

18:30 Green is New Black

19:30 Folktronic, Seasonless, Green is New Black

20:30 Tallinn Dolls

LAUPÄEV, 3. OKTOOBER

MOELAVA (aatrium)

13:00 Folktronic

13:30 GUESS

14:00 MARC O’PO LO

15:00 Seasonless

16:00 Green is New Black

16:30 Folktronic

17:00 Seasonless

17:30 GUESS

18:00 MARC O’PO LO

19:00 Green is New Black

MOEDEBATT (4. korruse kohvik – Boulangerie)

14:00 Imeloom hipsterlus

MOETURG (2. korrus) 12.00-20.00

PLAADITURG (4. korrus) 12.00-20.00

PÜHAPÄ EV, 4. OKTOOBER

MOELAVA (aatrium)

13:00 Folktronic

13:30 GUESS

14:00 MARC O’PO LO

15:00 Seasonless

16:00 Green is New Black

16:30 FUTURE FIBIT

MOETURG (2. korrus) 13.00-18.00

PLAADITURG (4. korrus) 13.00-18.00

Kaupu saab soetada vaid sularahas! Sularahaautomaadid asuvad Viru Keskuse 1. korrusel.Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service