Reklaam:Mari Ojasaar Gossip.ee-le: Mind iseloomustab suur huvi karjääri vastu…

Austraaliasse kolinud ning seal Make Up Store’s silmapaistvat karjääri teinud Mari Ojasaar on aastaid tegelenud stilistika ja kosmeetikaga. Koos kaksikõe Kristiga on Kaljukitse tähtkujus sündinud naine loodud stiilistuudio “Coco´s” ning koostööd tehtud mitmete oma ala spetsidega. Vaatame aga mida vastab maailmas ilma tegev meigikunstnik Gossip.ee rubriigi “Horoskoop” küsimustele.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Olen Kaljukitse tähtkujus sündinud. Kaljukitse iseloomustab suur huvi karjääri vastu. Usun, et minu puhul peab see paika. Teen oma tööd naudinguga ja püüan kogu aeg edasi areneda. Mõningal määral on jäänud mulje, et Kaljukitse väga karm ja piiritletud olek ei vasta minu loomuga. Mulle meeldib katsetada ja elu pigem loominguliselt võtta.

Kas olete astroloogia vastu ka suuremat huvi tundnud, uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.?
Ma ei ole eriline astroloogiahuviline. Vahest naljaviluks loen ajalehest päevahoroskoopi aga ei võta seda kunagi tõsiselt. Pigem vaatan, kas midagi läheb täppi ka minu hetke meeleoluga. Astroloogilist kaarti ei ole ma endale lasknud teha. Kui elu viib kokku inimesega, keda usaldan ja kes väga hästi seda ala valdab, siis kuulan küll huviga. Kuulsin paar aastat tagasi, et on hea tähtkuju raamat sisustuse valdkonnas. Et vastavalt tähtkujule leiad kodu, mis sinule sobib. Läksin seda huviga poodi vaatama, kuid pettumus oli suur, kui avasin Kaljukitsedele mõeldud kodude näidised. Minule neist ükski ei meeldinud. Jään ikka kindlaks mõttele: tähtkujude puhul võib leida sarnasusi aga rusikareegel see kindlasti ei ole.

Kuidas klapib teie tähtkuju teie lähedaste tähemärkidega? On teil mõni eluline näide stiilis “täpselt nagu horoskoobis!”
Kuna ma nii suur horoskoobi fänn ei ole, siis kahjuks puuduvad sellised näited. Üldjuhul ma ei vii inimese nime ja tähtkuju kokku.

Mida arvate ennustajatest? Kas olete ise kunagi nende juures käinud?
Usun, et on inimesi, kellel on võimed suuremad kui teistel, kuid neid on tõesti vähe.  Arvan, et need õiged tegijad niisama ei räägi ka. Ise mul pole tulnud juhust, kus vajan ennustaja abi.  Eks ma natuke  pelgan ka soolapuhujaid. Võmalik, et üks päev teen selle ära.

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni J-malat, mida-keda teie?
Usun, et asjad lähevad nii nagu need peavad minema. Usun, et midagi väga võimasat on olemas aga see on meis kõigis olemas – lihtsalt vaja natuke veel areneda, et seda õigesti kasutada.

Olete te kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?
Öeldakse et naisetel on tugevam intuitsioon kui meestel. Oma kogemustest ma rääkida ei soovi, see on ainult minu jaoks.

 

Loe lisaks:
KALJUKITS e. Capricorn (22. detsember – 20. jaanuar)

Kaljukitse iseloomu tabamine on kõike muud kui lihtne. Kaljukits ei ole muretu lõbutseja tüüp, vaid mägironija visadusega kõrgematesse seltskonnakihtidesse pürgija. Kaljukitse tähtkuju all sündinud on vastupidavad, tugeva tahtejõuga inimesed, kes saavutavad oma eesmärgi. Nad ei ole ründajad, vaid rühivad tasa ja targu oma eesmärgi poole. Iseloomult on nad kinnised, sisemiselt väga tõearmastajad, arenenud mõistusega kuid kangekaelsed. Ükskõik, millisel alal ta töötab, ükskõik, millisel sotsiaalsel astmel ka elab, ikka saavutab edu, kuid seda mitte õnnekombel, vaid tänu oma visadusele ja tööarmastusele.

Saturn on Kaljukitse tähtkuju valitseja, loomulikult halb planeet, mis veeretab tema märgi all sündinute teele palju raskuseid, kuid julgust kaotamata võitleb selle tähtkuju all sündinud raskustega ja saavutab eesmärgi. Selle eesmärgi püstitavad selle tähtkuju all sündinud juba varases nooruses ja jälgivad seda terve elu.Selle tähtkuju all sündinutest saavad head riigimehed, kuid ka head administraatorid, insenerid, ökonomistid, poliitikud, ka õpetajad ja arstid ning erasekretärid.

Võõraste juuresolekul eriti kinnised ja tagasihoidlikud. Kuigi need inimesed on alati ümbritsetud austusega, on neile raske ligi pääseda. Tihti kannatavad üksinduse all ja raske on neid ahvatleda avameelsusele. Saturni juhitud isikut ümbritseb alati kerge melanhoolia ja tõsiduse aura. Reeglina Kaljukitse meelitab edu, ta austab autoriteete ja peab lugu traditsioonidest. Nii mõnedki energilised ja impulsiivsed inimesed leiavad, et Kaljukits on kitsarinnaline ja ühiskondlikku positsiooni liialt tähtsaks pidav. Kaljukits omakorda leiab, et nende kriitika o mõtlematu ja tobe, kuid tavaliselt on ta küllalt tark, et mitte asuda avalikule enesekaitsele ja soetada sellega endale vaenlasi.

Kaljukitsed ei armasta impulsiivset tegutsemist, riski ja hasarti. Tunduvad olevat kõrgelennulised, kuid on tegelikult tundlikud ja häbelikud, mida hästi oskavad varjata: omavad tugevalt arenenud eneseuhkust, mis tihti põhjustab neile hingelisi kannatusi. Igatseb tegelikult ümbruskonna sümpaatiat, kuid oma tagasihoidlikkuse tõttu tekib temast vale arusaamine, ei lähene ise inimestele, omavad hea mälu. Ei sega ennast võõrastesse asjadesse, ei lase ennast mõjutada teistest ega hooli ka juttudest, mis väljaspool räägitakse. Võivad kergesti muutuda pedantseiks ja konservatiivseiks, kui on karta ohtu.

Tegelevad rohkem kui ükski teine inimene iseendaga, abielluvad reeglina hilja, kuid siis on ka abielu alati õnnelik. Üldiselt jääb Kaljukitse tähtkuju all sündinutest palju vallalisteks. Kaljukitsed ei armasta teistele peale pressida oma nõuandeid, kuid kui te seda neilt küsite, ei kõhkle nad hetkegi teid aitamast. Kaljukits ei loo iialgi äri- või abielusidemeid enne, kui pole esimesel juhul rahaliselt ja teisel juhul emotsionaalselt ennast selleks ette valmistanud. Enda kindlustamiseks teeb ta mõnikord üsna kummalisi asju.

Naised, kes on sündinud selle märgi all, on üldiselt meeldivad ja see meeldivus ei vähene aastatega, vaid kasvab. Küpses eas annab mõistus ja tarkus neile palju juurde ja seetõttu on nad 35-selt sädelevamad, kui oli 18-selt.Kurameerida nende naistega ei saa, kuna nad peavad alati distantsi enese ja austaja vahel. Armastavad iseseisvust, kuid abielludes saavad neist head abielunaised ja emad, kuid nad ei andesta solvamist ja petmist. Ka mehed nõuavad abielludes on naiselt ausust ja otsekohesust, kuigi ise üsna tihti jäävad kinnisteks.

Kui Kaljukits loob tundeküllase ja fantaasiarikka imekauni poeemi, on selle peateema ikkagi rangelt maine ja interpunktsioon igati korrektne. Põhiidee on selgelt välja toodud ja sentimentaalsust on parasjagu nii palju, et see ei nõrgu üle ääre. Ärge trotsige juurdunud tavasid, kui tahate Kaljukitse poolehoidu võita!

Tuntud Kaljukitsed läbi ajaloo:
Steve Allen, Humphrey Bogart, Pablo Casals, Nat King Cole, Benjamin Franklin, Ava Gardner, Barry Goldwater, Cary Grant, Alexander Hmilton, J. Edgar Hoover, Howard Hughes, Joan Arc, Johannes Kepler, Martin Luther King, Rudyard Kipling, Mao Zedong, Henry Miller, Isaac Newton, Richard Nixon, Louis Pasteur, Edgar Allan Poe, Helena Rubinstein, Carl Sandburg, Albert Schweitzer, Daniel Webster, Woodrow Wilson, Lore
tta Young jne.

Õnnenumbrid: 10, 28, 37, 46, 55
Värv: Tumesinine, indigo
Mõjutav planeet: Saturn
Element: Maa
Õnnepäev: Laupäev
Õnnekivi: Oonüks
Metall: Plii
Lilled / taimed: Aednelk, luuderohiReklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service