Reklaam:Soome Big Brotheri osalejad Ragnar ja Kätlin paljastasid end

Skandaalne Soome “Big Brother” reality on eetris olnud juba neli päeva. Osad võistlejad alles harjuvad eluga, osad aga ei tee kaameratest üldse mitte välja. Paljalt jalutamine avalikult ei ole mingi probleem.

Algselt oli kahest Eestist pärit võistlejast just Ragnar see, kes oli avatum. Kohe esimesel päeval kelkis ta oma seksuaalsete eelistustega ja proovis jätta endast muljet kui suurest naistemehest. Tänaseks on asjad muutunud. Ohjad on enda kätte haaranud hoopis eestlannast Kätlin, kes viskas hommikul pesema minnes enda päevitusriided seljast ning läks avalikult alasti pesema. Tema silmist võis lugeda, et tal häbeneda pole midagi. Ega polegi ju. Ilus tüdruk. Kui lugeda erinevates foorumites temast kommentaare, siis enamasti on need kõik olnud positiivsed.

Seekordses osas lõi araks Ragnar, kes ei julgenud isegi ujumispükse jalast võtta. Paljusid televaatajaid pani see imestama, sest noormees on osalenud ka homo-erootilises filmis, kus tal oma keha paljastamisega probleeme ei tekkinud. Nüüd äkitselt pesema minnes hakkas ta aga häbenema. Soome televisioonis näidatavast kokkulõigatud saatest jäävad aga sellised kaadrid välja.

Tegelikkuses on kõik Big Brother serjaalis osalehad 24h iga päev non-stop kaameratele näha. Isegi kõige privaatsemad tegemised WC-s või vannitoas on üle maailma avalikult kõigile vaadata. Gossip.ee fotosilm jälgib samuti igat skandaali ja pöörased seiklused kannab kõik halstamatult ette!  Püsige lainel ja vaatake meie eksklusiivseid fotogaleriisid!


Tags assigned to this article:
bathroomBig BrotherKätlinnakedpaljasRagnar

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service