Reklaam:Juku Mängumaal toimub suur suvelõpu üritus “Juku kutsub lapsed kuule”

30. augustil algusega kell 12:00 korraldab Jukat Eesti OÜ koostöös mitmete Eesti suurfirmadega lastele suure suvelõpu ürituse Juku Mängumaal, Tähesaju tee 25.

Inimene astus esmakordselt Kuu pinnale 40 aastat tagasi. Augusti viimasel pühapäeval toimuv suur suvelõpu üritus on just seetõttu seotud kosmosega, maagiaga, galaktikaga ja tulnukatega. Ürituse asukoht on sama maagiline nagu teemagi, sest 25 000 aastat tagasi langes meteoriidikild otse Tähesaju City praegusele asukohale.

Üritusel on kohal Juku, Marsimees ja Välek ning alati sigalahe sõber Limpa. Igal tunnil toimub lastele suur auhindade loosimine, kes soovib saab näomaalingu, töötab fotonurk ja trikke teeb mustkunstnik. Esmakordselt on üles pandud õuealale suur telk, kus laste päralt on ligi 1000 ruutmeetrit batuute. Emmedel ja issidel võimalus nautida ansambel „Noorkuu“ repertuaari ning nautida kohvikus mõnusat äraolemist.

Lastele toimuvad põnevad võistlused rohketele auhindadele Barbie´lt, Yeti´lt, kommivabrik Kalev´ilt jt. Mängumaal on spetsiaalselt ürituse tarvis üles seatud põnev galaktikaruum. Ürituse lõpus lennutavad Juku, Limpa, Marsimees ja Välek üheskoos lastega taeva-avarustesse värviliste heeliumpallidega ajakapsli, mille sisse on eelnevalt pandud laste kõige salajasemad unistused ja soovid. Sõbrad soovivad üheskoos unistuste ja soovide täitumist ning rõõmsat kohtumist uuel üritusel Tähesaju Mängumaal.

Pileti hind 30 krooni.

Lisainfo: www.jukukeskus.eeReklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service