Elina Kiikko: Kaal langes soovitust rohkem

Aasta tagasi otsustas Ilkka Kanerva värske kihlatu Elina Kiikko (42) langetada paar lisakilo, aga kõhnumine ei peatunud ning naine kaotas lõpuks 15kg, kirjutab MeNaiset.

 

Ilkka Kanerva ja Elina Kiikko on omavahel läbi käinud juba 11 aastat. Ilkka ja Elina kihlusid kaks kuud tagasi ning see oli nende endi ühine otsus. Peale parlamendivalimisi hakkas paar rääkima suhte tulevikust ja juba pea nad suundusidki kullapoodi. Ametlikuks kihlumispäevaks valiti emadepäev, kuna see tundus neile mõlemile ideaalne.

“Peale valimisi tuli meil tunne, et nüüd oleks õige aeg kihluda. Kuigi me olime ühist elu juba pikka aega elanud, tõi kihlumine suhtesse uue tunde, et oleme astunud järgmise sammu edasi,” ütleb Elina.

Pulmapäeva paar ei ole veel aga paika pannud.

Lisaks uhkele sõrmusele sõrmes on Elinas veel midagi uut märgata – ta on kõhnunud. 

Elina kaalunumber oli nelja aasta jooksul järk-järgult tõusnud. Üksikute kilode langetamine tundus üpris raskena ning Elina sai aru, et ta peab midagi muutma oma toitumises. Ta langetas süsivesikute taseme miinimumini. Lisaks süsivesikutele loobus Elina ka pastast, kartulist ja heledast teraviljast. Ka maiustused, müsli ja maitsestatud jogurt langes keelatud toitude listi.

Range kuur oli hakanud näitama kiireid tulemusi. Kulus vaid paar nädalat, kui Elina oli kaotanud 5kg. Hea enesetunde tõttu otsustas naine veel mõnest kilost vabaneda.

Kaal hakkas edaspidi langema kilogramm nädalas. Elinale tundus, et salenemisest on juba küllalt ning hakkas uuesti oma toiduvalikusse tooma aineid, mis oli välja heitnud. Kui Elina oli peale dieedi alustamist neli kuud hiljem kaalule astunud, näitasid numbrid 15kg võrra väiksemat arvu.

Elina soovis saavutatud kehakaalu püsima jätta ning ta isa soovitas tal hakata toitumispäevikut pidama, kuhu märgib ja arvutab täpsed igapäevased kalorid. Sealt selguski naise tõeline kaalulanguse põhjus. Ta küll suurendas oma päevaseid toiduannuseid, aga sellest hoolimata ei saanud vajalikku kalorsust kätte.

Elina järgmiseks eesmärgiks on saada paar kilo tagasi. 

 


Tags assigned to this article:
Elina KiikkoIlkka Kanerva

Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service