Reklaam:Nädala pärast hakatakse taas naisi vahetama

Juba järgmisel kolmapäeval on TV3 eetris esimene saade sügishooaja sarjast “Naistevahetus”, kus peent pereprouat ja suurpere ema ootab elu võõras
peres.

Kümneks päevaks kodud vahetava Eneli ja Jelena lugu ei kulge just libedalt.

“Oodata on kõike,” lubab sarja toimetaja Eve Kallaste, kelle sõnul soovib üks osalistest tõestada, et naine pole kodumasin, teine aga pole valmis selleks, et uus elu osutub parajaks pähkliks.

Kirgi kütab ka rahasumma “15000 krooni” mis sel hooajal igale sarjas osalevale perele elujärje parandamiseks kingitakse.

“Naistevahetus” on sari, kus kahe erineva pere emad vahetavad kümneks päevaks kodud. Selle aja jooksul avaneb osalejatel kordumatu võimalus vabaneda oma igapäevasest rutiinist ja elada senisest täiesti erinevat elu uues peres. Esimese kümne päeva jooksul tuleb täita võõra pere reegleid, järgmise viie päeva jooksul need aga oma arusaamise järgi kehtestada.

Kuidas emad võõrastes kodudes toime tulevad? Kuidas saavad hakkama teise mehe ja lastega? Mismoodi jaotavad kodutöid, mil moel veedavad vaba aega ja kuidas kulutavad raha? Kõik see selgub kümne päeva jooksul, millest kujuneb põnev proovilepanek nii emade kui nende uute perede jaoks.

“Naistevahetus” on tulvil nii kirgi ja pisaraid kui ka muhedaid hetki ja äratundmisrõõmu.

“Naistevahetus” algab telekanalis TV3 kolmapäeval, 2.septembril, kell 20.00.


Tags assigned to this article:
Eve KallasteNaistevahetusTV3

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service