Villu Parvet: Naine ei tohi meile kunagi muutuda liiga alluvaks, kummardavaks ja kättesaadavaks

Villu Parvet kirjutab Buduaaris, et on mitmeid müüte, mida naised justkui tahaksid uskuda, kuid mis tunduvad meestele vahel väga naljakad.

Meestele meeldivad targad naised. Ei meeldi, pigem võõrastame neid. Tarkus ning eriti selle väljanäitamine meile on ohtlik. On korduvalt tõestatud, et naiste kõrgem IQ tase vähendab tõenäosust püsisuhte partneri leidmisel. Samas meile meeldib, kui naine teab teatud asju meist paremini ning on mõningad valdkonnad, kus saame talt midagi õppida.

Kui oled mehega suhtes, ei huvita teda enam, kas oled õnnelik.
Tegelikult on see meile kõige olulisem asi üldse. Kui me tunneme, et ei suuda oma naist õnnelikuks teha, siis kahtleme tõsiselt enda väärtuses ja võimetes. Me võime küll seda vähe välja näidata ja vahel mitte tunnistada, kuid sisuliselt ei ole selleta meie jaoks mingit toimivat suhet.

Kui mehel on tunded, ei kiirusta ta seksiga.
Paraku kiirustame me seksiga alati ning ka siis, kui on tunded. Kui näeme, et on võimalus suhtlemise käigus seksini jõuda, siis valdavalt vajutame gaasi põhja. Mõtleme pigem, et eks hiljem paistab, mis sellest saab. Küll aga võtame tunnete olemasolul ka peale seksi ise aktiivsemalt sinuga ühendust.

Mehed valivad kaaslaseks ilusaima naise.
Mitmed uuringud tõestavad, et see pigem ei ole nii. Valime kaaslaseks kellegi, kellega meil oleks piisavalt ühist ning kes tundub meile hea ema ja truu kaaslane. Pigem ei soovi me püsisuhteks liiga ilusat naist, sest tihti seostub selline ilu suurte “hoolduskuludega”, mida kahjuks vihkame.

Mehed petavad, sest pole sinuga seksuaalselt rahul.
See pole peamine põhjus. Enamasti petame sellepärast, et saame liiga palju õiendada, meie püüdlusi ja isikut ei hinnata ning ei näe võimalust sinu õnnelikuks tegemiseks, mis iganes suunas pingutaksime. Kui meil on suhtes muidu asjad korras, küll saame ka seksiga järje peale.

Kui maksad ise, jätad meeleheitliku mulje. Kohtamas käies ja ise makstes (või seda teha üritades, sest enamasti maksab mees siis ise) näitad meile pigem, et sa pole ahne, kullakaevaja või tehingupõhiste suhete pooldaja. Jälestame naisi, kes peavad „normaalseks“, et mees kõike alati maksab ning kasutame neid sageli kondoomidena.

Mehed ei ole emotsionaalsed.
Mehed on vähemalt sama emotsionaalsed kui naised, enamasti ei näita me seda aga lihtsalt välja. Arvame, et peame jätma alati tugeva ja meheliku mulje ning tundeid ilmutades oleksime sõltuvad, nõrgad ning vähem võimekad. Mida rohkem meid julgustad, seda rohkem avaldub ka väike tundlik poiss meie sees.

Meestele meeldivad suured rinnad ja kõhnad naised.
See ei ole päris nii. Meile meeldivad erinevat tüüpi naised ning mitmel juhul ei sobi selle tüübiga üldse suured rinnad või kõhn kehaehitus. Meil on teatud väljakujunenud ideaalid ja kui sarnaned mõnega neist, siis on kõik korras, sõltumata sinu pepu või rindade suurusest.

Oled odav, kui ise mehele lähened. See ei tee sind odavaks, sest kõik oleneb sellest, mida ütled ja kuidas käitud. Meile väga meeldivad enesekindlad naised, oluline on aga see, et sa ei tunduks liiga lihtsasti „saadaval“ olevana. Selleks, et meis jahimehe instinkt käivitada, sobib sinupoolne esialgne lähenemine hästi, peaasi, et seejärel eemaldud.

Meestele meeldib alluv naine.
Pigem mitte, eriti pikemaajalises suhtes. Naine ei tohi meile kunagi muutuda liiga alluvaks, kummardavaks ja kättesaadavaks. Naisel peab olema oma elu ja huvid ning ta peab suutma nõuda suhtes võrdsust ja mõningast vabadust, sest ainult nii suudame teda austada.


Refereeritud artikli täisteksti loe Buduaarist


Tags assigned to this article:
Villu Parvet

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service