Tallinna Lauluväljak: BändCämp Festival

6. augustil toimub Tallinna Lauluväljakul pöörane BandCamp festiva.

Augustikuu kuuendal päeval toimub Tallinna Lauluväljakul BändCämp Festival, kus kahel laval astuvad üles eestlaste armastatud artistid, teiste seas Metsatöll, HU? ning Toe Tag. Kuulata saab ka firmabände ning BändCämpi laagri verivärskeid ansambleid.

Esmakordselt toimuv BändCämp Festival on segu loomingulisusest ning hea energia küllusest, mis vallandub erinevat stiili viljelevate artistide kaudu. Festivali eesmärk on inimestesse läbi heade kodumaiste artistide positiivsust süstida. Ühtlasi on tegemist BändCämpi laagri lõppkontserdiga.

Festivali korraldaja Ikevald Rannapi sõnul on tegemist täiesti erakordse festivaliga, kus on suur osa loovusel ja loomingulisusel. „Lisaks tuntud kodumaistele artistidele on väga põnev kuulata ka spetsiaalselt selle festivali tarbeks moodustatud bände. Festivali külastaja saab kindlasti palju energiat ja innustust,“ lisas Rannap.

Festivalil esineb kahel laval kokku üle kahekümne ansambli: Metsatöll, HU?, Toe Tag, Dramamama, MID ning Taavi Peterson & Üdi. Firmabändidest on esindatud Microsofti, Skype’i, EBSi, TTÜ, Ixonose ning Redeye Studios`e delegaatidest koosnevad muusikalised pundid.

Lisaks esinevad festivalil kümme otse BändCämpi laagrist saabuvat ansamblit, keda keegi varem näinud ei ole, kuid kellest kindlasti tulevikus kuuleme.

Festivali passid on müügil Piletilevis, soodustused kehtivad õpilastele, tudengitele ning riigiametnikele. Kuni seitsme aastased pääsevad festivalile tasuta.

Täpsem teave aadressil www.bandcamp.ee/festival .


Tags assigned to this article:
BändCämp Festival

Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service