Geronima tagumiku implantaatidest: Soovitan neid soojalt Soome naistele

Stripparina ja rahvasaadiku kandidaadina tuntud Kirsikka “Geronima” Kellokoski on hankinud tuhara implantaadid, mille abil soovis tagumikku kurvikamaks muuta. Geronima on arvamusel, et enamus Soome naised on nii lamedate taguotsadega, et ka nemad võiksid operatsiooni ära teha, kirjutab MTV3.

 

Muljetavaldava naisena tuntud Kirsikka “Geronima” Kellokoski kannab enda eest hästi hoolt juba ainuüksi esineja töö tõttu. Naisel läheb praegusel hetkel suurepäraselt, kuigi tagumiku operatsioonist on alles nii vähe aega möödas.

“Operatsioonist järgmisel hommikul olin juba reibas omale kohvi keetma. Mul oli vaja olla viis päeva istumata, aga kuna ma olen supertoibuja, olin juba vähem, kui nädala pärast srtiptiis-tantsu tegemas.”

Geronima ütleb, et on käinud läbi ka muid väliseid muutusi, aga uusi ilulõikusi ei ole praegu enam plaanis teha.

“Olen muutnud oma elustiili. Toiduhulka vähendades olen võtnud kaalust juba nii palju alla, et mahun kolm aastat vanasse seelikusse. Hiljem võiksin kaaluda näo või rindade tõstmist.”

Geronima meelest on suurem osa Soome naisi lamedate taguotsadega.

“Kurve lisavad implantaadid lisatakse tagumiku ülaosasse, aga tagumiku alumist osa peab igaüks ise treenima,” ütleb Geronima.

 


Tags assigned to this article:
GeronimaKirsikka "Geronima" Kellokoski

Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service