Rootslaste Eric Saade ähvardab täna õhtul esinemise katkestada

Eric Saade, kes esitab rootsi eurolaulu “Popular” on oma eesmärgiks seadnud rootsi laul finaali viia. Selleks peab tehnika töötama nii nagu vaja. Pole aga kindel, et kurikuulus klaaspuur puruneb. Rootsi euromeeskond süüdistab saksa produtsente oskamatuses tehniliste probleemidega hakkama saada ning esituse halvas kajastamises, kirjutab Aftonbladet.

Asi on jõudnud niikaugele, et Eric Saade võib täna õhtul 20 miljoni vaataja ees lavalt lahkuda. “Kui midagi läheb tehniliselt valesti, siis lahkun ma lavalt,” ütleb Eric, kes pärast eilset otsustavat peaproovi teravalt saksa produtsente kritiseeris. Soovituse kriisiolukorras lavalt lahkuda sai laulja Rootsi delegatsiooni juhilt Christer Björkman‘ilt.

“Neil ei ole palju teha, võib öelda,” räägib Eric, “Nad ei filminud meie tantsu üldse,  aga selleks et me võidaksime, tuleb näidata, mida me laval tegelikult teeme. Juba üheksandat päeva oleme nende tähelepanu sellele juhtinud. Ma ei saa aru, millega produtsendid tegelevad. See, mida ma neile praegu öelda tahaksin, ei kannata trükimusta.”

20 aastase Erik’u Eurovisioonireis algas nagu õudusunenägu, mis ei taha lõppeda. Esimestes proovides ei purunenud klaaspuur. Lõpuks leiti viga üles ja eilses peaproovis sujus effekt klaaspuuriga hästi, kuid vaatamata sellele viibib Rootsi euromeeskond suures stressis ning on  mures rootsi laulu saatuse pärast. “Jah, murelikuks on meid teinud produtsentide tegutsemine, see et nad esimestes proovides ebaõnnestusid. See on frustreeriv,” ütleb Christer Björkman.

Juhul kui klaaspuur täna õhtul ei purune, ei saa Saade puurist välja ja katkestab esinemise. “Ma sülitan selle peale kas ma tohin seda teha või mitte. Reeglite järgi võib artist esinemise katkestada kui tehnika ei tööta, see pole artisti vastu aus. Nii et kui midagi tehniliselt valesti läheb ei jää üle midagi muud kui katkestada.”

“Sellist varianti pole, et me finaali ei jõua,” ütleb Björkman kõigile rootslastele.


Tags assigned to this article:
Eric Saade

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service