Skandaal: Prantsusmaa president Nicolas Sarkozy ja tema abikaasa Carla Bruni boikoteerivad Cannes’i filmifestivali

Et Prantsusmaa president Nicolas Sarkozy ja tema abikaasa, endine supermodell Carla Bruni Cannes’i filmifestivali boikoteerivad, võib olla põhjustatud sellest, et seal näidatakse Sarkozy pihta käivat satiiri.

Woody Allen‘i avafilmis “Midnight in Paris” on prantsuse presidendi Nicolas Sarkozy 43 aastasel naisel Carla Bruni’l kõrvalosa. Tegemist on tüüpilise Woody Allen’i komöödiaga, kus Bruni mängib kunstimuuseumis töötavat giidi. Allen eitab kategooriliselt kuuldusi nagu oleks ta nii halvasti mänginud, et tuli palju kordusvõtteid teha.

Vaatamata sellele ei osale paar Cannes‘i filmifestivalil, kusjuures loodeti isegi seda, et nad Prantsusmaa suurima kultuurisündmuse avavad. Prantsuse ajalehe Le Figaro andmeil pidi see nii olema. Nüüd on tõstatatud küsimus, miks presidendipaar ümber mõtles. Kas Carla Bruni on rase ja see paistab välja? Või on president vihane, et järgmisel nädalal näidatakse festivalil poliitilist paroodiat, mis teda lähedalt puudutab? Film kirjeldab kuidas ta sai presidendiks –  kuid kaotas abikaasa. Peaosaline Denis Podalydes on silmatorkavalt sarnane Sarkozy’ga.

Teatavasti on viimasel ajal levinud kuuldused, et presidendi abikaasa on kolmandat kuud rase ja püüab vältida situatsioone, kus talle sellekohaseid küsimusi võidakse esitada.Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service