Reklaam:Chrome brauser saab järjehoidjate sünkroniseerimise funktsiooni

Järjehoidjate sünkroniseerimine on kasulik lahendus selles mõttes, et mis iganes arvuti taga keegi ka ei istuks, on tema brauseri järjehoidjate pilt alati ühesugune. Firefox’i, Safari (OS X) ja Internet Exploreri kasutajad saavad selliseks puhuks tõmmata endale Xmarks nimelise pistikprogrammi, Google ehitab sünkroniseerimisfunktsiooni Chrome’i sisse.

Esimese pääsukesena aktiviseeris Google järjehoidjate sünkroniseerimise funktsiooni Chrome‘i arendajate versioonis. Järjehoidjad talletatakse Google’i pilves ja need on seotud kasutaja kontoga. 

Google Chrome on Internet Exploreri, Firefoxi ja Safari järel populaarsuselt neljadndal kohal ja seda kasutab kõikidest internetikasutajatest ligikudu 3 protsenti. Tänase päeva seisuga on olemas Chrome’i lõppversioon vaid Windows operatsioonisüsteemile, Mac‘i ja Linuxi versioonid on arendamisjärgus.

7. augustil ilmus Chrome’i järjekordsete parandustega versioon (3.0.197.11), mis läbis 100% ulatuses Acid3 veebistandardite ühilduvustesti.

2010. aasta teises pooles jõuab turule Google’i kohandatud Linuxist ja Chrome’i sirvikust koosnev operatsioonisüsteem.Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service