26-aastane Nasima Razmyar: Ma ei ole kunagi olnud suhtes

Nasima Razmyar on 26-aastane naine, kes on peal kogu oma elu Soomes elanud. Pärist on ta Afganistaanist ning sealsete kommete järgi oleks pidanud naisel juba ammu mees ja lapsed olema, mida tal aga paraku ei ole. Naisel ei ole tõttöelda ühtegi suhet veel olnud, kirjutab Me Naiset.

 

Nasima Razmyar on 26-aastane noor naine, kes elab Helsingis koos vanemate ning aasta võrra noorema vennaga. Pere põgenes Afganistaani sõjast Soome, kui Nasima oli vaid viiene. 

Nasima afganistaanlastest sõbrad on enamik juba pereinimesed kuid soomlastest sõbrad vabad ja vallalised. Nasima pole teab mis kõva suhtleja, ega ole kunagi olnud paarisuhtes.

“Ma ei ole tundnud üksindust. Mul on alati keegi lähedane, kellega saan jagada igapäevaseid rõõme ja muresid. Minu kõrval on mu vanemad, kaks armsat inimest, kes on just minu jaoks olemas.”

Afganistaanis oleks pidanud Nasima juba ammu olema abielus.

Nasima kujutab oma tulevikuelu ette iseseisvalt, olenemata sellest, et on pere keskel. Ta peseb pesu, tegeleb arvetega ning teeb süüa, kui jaksab veel. Nasima ei ole iial tundnud perelt survet, et ta peaks leidma omale selle teise poole ning lahkuma kodust. Neiu siiski teab, et ema on salaja unistanud tütre pulmadest.

Nasima leiab vaba ja vallalisena olemiselt mitu põhjust. Suurim neist on see, et ei ole leidunud seda õiget. 

“Seda õiget olen ma otsinud küll. Noorena sain ma võimalusi hinnata mehi mingi kindla näitaja põhjal. Hiljem olen mõelnud, et äkki peaks mees olema samast kultuurist või peaks olema vähemalt ühine keel. Nüüd usun, et küll ma selle õige ära tunnen, kui armastus langeb õigele kohale,” ütleb Nasima.

 


Tags assigned to this article:
Nasima Razmyar

Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service